Vārda dienu svin: Līga

Uzdod jautājumus Dr. Šiliņam

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Mostas daba un mostas arī tādas lietas kā alerģija un iesnas. Alerģija šobrīd ir kļuvusi par vienu no aktuālākajām veselības problēmām. Un arī no iesnām neviens nav pasargāts. Ja tev ir kādas neskaidrības šajā sakarā, tad piedāvājam tev lielisku iespēju, uzdot savus jautājumus un rast atbildes. 

Vairāk par šīm tēmām lasi šajos rakstos:
Alerģiskās iesnas un astma – divi vienā?
Kā izvairīties no iesnām?

Uz jūsu jautājumiem atbildēs:
Doc. Viesturs Šiliņš, pulmonologs,
P.Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas
Pulmonoloģijas – alergoloģijas centra vadītājs

 

 

 

 

 Izmanto iespēju visu šo nedēļu uzdot jautājumus dakterim Šiliņam! Atbildes vari uzdot zem raksta komentāros vai, sūtot uz e-pastu sp@sievietespasaule.lv! Atbildes apkoposim un publicēsim nākamajā nedēļā!

Dalīties.

4 komentāru

  1. Kādu matraci dakteris ieteiktu lietot,ja ir aizdomas,ka ir alerģija pret putekļu ērcītēm? Vai ir kādi matraču pildījumi, kas skaitās pretalerģiski? Ražotāji jau katrs savu matraci dēvē par nealerģisku, bet neticas…

  2. Viviāna V. on

    Jā, patiesi, vai dakterim ir viedoklis par Dormeo matračiem – tur jau ļoti tiek uzsvērti kaut kādi tur antialerģiskie pārklājumi. Vai tas tiešām spēj ilgākā laikā pasargāt no putekļu ērcītes?

  3. Vīram jau ilgāku laiku ir aizlikts deguns, bet īstu iesnu nav. Pēdējā laikā viņš turklāt sācis spēcīgi krākt. Vai astmai un alerģijai var būt saistība ar krākšanu?

Atstāt Ziņu