Vārda dienu svin: Vilis, Vilhelms

Ūdeņi sakustēsies. Numeroloģiskā prognoze 23.februārim-1.martam

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ajā nedēļā var parādīties ļoti satraucošas un aktivitāti modinošas vibrācijas. Dabā un sirdī mostas pavasaris, kas nesīs  daudz negaidītu iespēju. Sajutīsi, ka tavā dzīvē kas būtiski mainās. Lai pārmaiņas būtu pozitīvas, rīkojies, kusties un sāc darīt kaut ko svarīgu. Lai sasniegtu savu ieceru piepildījumu, nebaidies iet neizpētītus ceļus un darīt pavisam citādi, nekā pierasts. Ja tev ir kāds sapnis, ir īstais laiks to īstenot vai vismaz uzsākt ceļu sava sapņa virzienā. Enerģijas pietiks nelieliem izrāvieniem, bet par iesākto un iecerēto darbu rezultātiem vēl pāragri satraukties.

 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus, dziļāk iepazīt un izprast sevi, kā arī rast atbildes uz daudziem un dažādiem jautājumiem, vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā pie Līgas Bērziņas. Uzzini, kā pieteikties šeit  >> 

Izmanto iespēju – individuālie numeroloģijas piedāvājumi!
Domājot par tiem, kas netiek uz klātienes konsultācijām Rīgā, taču ļoti vēlētos izzināt sevi nedaudz vairāk un varbūt rast atbildi arī uz kādu jautājumu, kas nedod mieru, piedāvājam arī virtuālo konsultāciju iespēju – pasūtīt numeroloģisko portretu, prognozi 3 gadiem vai saderības portretu. Ja Tevi kāds no šiem pakalpojumiem ieinteresējis, spied uz kupona, atvērsies vēstules forma- raksti savu kontaktinformāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu