Vārda dienu svin: Lita, Sibilla, Teika

trijotne

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ir daudz darbu, ko tgd vajadzētu veikt, bet nē..manas domas kavējas pavisam kkur citur! ko tik nedarīsi, lai pievērstu uzmanību pretējam dzimumam!?!? sievites ir kareivīgas, cīnās par jebkuru, pat aizņemtu vīrieti. lauvas, kas uzbrūk savam medījumam. kura tad būs pirmā? inteliģentā un jautrā, kas varbūt dažreiz pārspēj sevi un izliekas par kaut ko citu, vai maucīgā beibe, kas spēj apmierināt viņa vēlmes? kura?

Dalīties.

2 komentāru

  1. Izlikties par kaut ko citu nav risinājums. Agrāk vai vēlāk vai nu pats cilvēks vai otrs atkož un nogurst no tā, un tad gan viss sabrūk..kura pirmā? Atkarīgs jau ne tikai no viņām, bet ari no viņa, kāds Viņš ir un ko vēlas no sievietes..tikai TO vai tomēr ko vairāk?

  2. Šis mūžvecais jautājums laikam vienmēr būs aktuāls. Tieši pirms vairāk kā gada arī es šo jautājumu uzdevu sev – nezinu gan, vai esmu iedalāma inteliģentajās un jautrajās, bet tajā otrajā kategorijā pavisam noteikti neierakstos. Un pretī man – precēta sieviete, kas tajā laikam jau gan ierakstās un ierakstījās. <br><br>Es atbildētu tā – tas atkarīgs, kam sieviete vajadzīga. Ja kniebienam – tad, piedod, ar savu intelektu un sabiedrisko raksturu vari sēdēt un žilbināt sienu – tā otrā kategorija būs pārāka. Ja tomēr kaut kam nopietnākam – aplausi studijā – jo beibēm, kuru galvenie dotumi ietver tikai bezgaumīgu seksualitātes demonstrēšanu, nav izredžu. Zini, kā bija man? Atvainojos par prastumu izsakoties, bet beibi "pamēģināja" jau pirmajā vakarā pēc 3 stundu kopīgas ballēšanās. Jā, arī vēl pāris reizes pēc tam. Un viss. Ar mani šī lieta nevedās tik ātri. Tagad jau nepilnu gadu dzīvojamies attiecībās ar šo vīrieti. Viens gan jāsaka – vēl īsti neesmu sapratusi, kura no mums ir ieguvēja un kura – zaudētāja. Tā jau saka – reizēm nedabūt to, ko vēlies, ir lielākā veiksme.

Atstāt Ziņu