Vārda dienu svin: Līga

Tavi smiekli atklāj tavu raksturu

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Lai kā tu smietos- pieklusināti, skaļi, skanīgi, ķiķinot utt.- smiekli zināmā mērā atklāj tavu raksturu. Sniedzam desmit izplatītākās smieklu izpausmes. Tavs uzdevums- atrast savu smiešanās manieri – un tādā veidā mazliet iepazīsi savu raksturu. Tikai nepiemirsti, ka katrā testā ir gan daļa nopietnības, gan daļa humora!

Tu smejoties ar roku piesedz muti
Tu esi mazliet bikla un ne pārāk droša par sevi. Bieži mulsti un uzskati par labāku sevi pilnībā neatklāt citiem.

Tev ir paradums smejoties ar mazo pirkstiņu pieskarties lūpām
Tas nozīmē, ka tev ir savi priekšstati par labo toni, grāciju un sievišķību un tu stingri ievēro šos nosacījumus. Tev patīk būt uzmanības centrā.

Smejoties bieži atmet galvu
Tev ir dāsna daba. Dažkārt tu mēdz rīkoties pārsteidzīgi, paļaujoties tikai uz savām jūtām. Vajadzētu vairāk paļauties uz saprātu.

Smejoties ar roku pieskaries galvai vai sejai
Visdrīzāk tu esi sapņotāja, fantazētāja. Protams, tas nav slikti- tikai jāpārdomā, vai vienmēr pūlēties savus sapņus, un pat nereālos, īstenot? Vairāk skaidra prāta un reālas pieejas dzīves norisēm!

Smejoties rauc degunu
Tavas jūtas un uzskati bieži mainās. Tu esi emocionāls cilvēks, viegli pakļaujies acumirkļa noskaņai, kas rada grūtības gan tev, gan citiem cilvēkiem.

Smejies skaļi, ar atvērtu muti
Tu piederi pie temperamentīgajiem, kustīgajiem cilvēkiem. Mazliet savaldības un mērenības tev nenāktu par sliktu. Tev ļoti patīk runāt, taču iemācies arī uzklausīt!

Vispirms noliec galvu pirms sāc klusām smieties
Tu esi sirsnīga, kautrīga, radusi piemēroties situācijai un cilvēkiem. Savas jūtas un rīcību centies kontrolēt, nekad nevienu nesarūgtināt un nenodarīt pāri.

Smejoties saņem zodu plaukstās
Lai kāds būtu tavs vecums, raksturā tu esi saglabājusi jaunības iezīmes. Sirdī tev vienmēr ir 16!

Smejoties piemiedz acis
Tas liecina par visai lielu pašapziņu. Tu esi darbīga, neatlaidīga. Taču dažreiz neskādētu pacensties uz sevi paraudzīties it kā no malas.

Tev nav noteiktas smiešanās
Tu bieži vadies no sava viedokļa un spriedumiem, īpaši neņemot vērā citu uzskatus.

 

Avots- V.Veics “Uzvedības kultūra saskarsmē”, Raka, 2000

Dalīties.

3 komentāru

  1. smieties ar aizsegtu muti var arī tā'dēl, ka zobi nav kārtībā. Bet kopumā – es atbilstu "atmet galvu" un ar "atvērtu muti" un arī pēc apraksta visai precīzi 🙂

  2. Kādi aplami standartiņi! 😀 <br>Īpaši gribētos redzēt tos,kas to mazo pirkstiņu pie lūpām liek (izņemot Mr Evil,protams).

Atstāt Ziņu