Vārda dienu svin: Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna

Tautai pieder vara, varai – pārējais

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Neesmu Borovkova fane, TV vēl mazāk. Nekad arī neesmu bijusi iekšā tajā, ko dēvē par politiku, bet laiks par to interesēties man ir. Arī adot sīkajam kārtējās kapzeķes. Diezin vai dažus gadus agrāk tās zeķes pašai būtu jāada, lai mazajam nesaltu. Tajā laikā arī klausos. Nu jau pirmdien speciāli ieslēdzu tieši LNT, lai dzirdētu priekšvēlēšanu debates.

Atliek vien piekrist iepriekš Borovkova teiktajam – mazāk ir vairāk. To viņš teica augstskolu skaita sakarā. Šodien to ir daudz. Kādreiz bija tik Rīgā, Jelgavā, Liepājā un Daugavpilī. Tagad visiem, kam nav slinkums, ir augstākās izglītības papīrs. Vai līdz ar papīru ir zināšanas, liek šaubīties jau tas vien, ka morāles un ētikas izpratne ir katram sava,

Nerunāsim nemaz par politikāņiem, kam par godu vēl šie daži raidījumi TV būs. Politikāņiem ir sava ētika, citiem – sava. Vēl briesmīgāk var teikt – politikāņiem ir bizness bez ētikas, ka tik pašiem labi.

Kreitusi nemaz neminēšu, tās ir tikai grandiozas zināšanas, lai varētu teikt – es tīrīšu jūsu kurpes, lai bērns varētu ēst un mācīties un izaudzināšu viņu, lai viņš jums atņemtu tās kurpes.

Diskutētājiem TV apbrīnojam gudrība. Ne tāda kā politikāņiem, ja nejauši iznāk ko no viņu teiktā dzirdēt, pārslēdzu uz kādu humora šovu. var smieties bez asarām. Ne tā kā dzirdot politikāņus. Smiekli, bet asaras arī turpat – kur tie “gudrie”mūs noveduši. Ir jau arī tautas vidū tādi, kas tik izliekas to visu neredzam, saka – man ir labi, visam pāri ir mīlestība…. Un vēlēšanās atkal balsos par tiem pašiem, kas jau visus apzaguši un bezgalīgi sola to nedarīt, bet tik uzlabot un novērst….

Ja nebūtu ienīsto vēlēšanu, nezinātu, ka ir gudri cilvēki. Cilvēki, kuri ir cilvēki. Vienalga, kam pārdevušies. Jo viņiem arī jāēd. Tādos laikos esam.
Lai cik skumji, paši vien tos laikus esam sagādājuši. Iesākums laikam meklējams Tautas frontes laikos. Skaisti, bezgala skaisti, šodien raugoties, bija kopā sadoties rokās, dziedāt Palīdzi latviešu tautai… Tikai toreiz cīnījās PRET. Pret psrs, pret… Jācīnās, manuprāt PAR. Par tiem bērniem, kuri šodien ir badā. Es fiziski nevaru būt tajā tautas lūgšanā, bet svecīti aizdegšu. Štrunts par tiem, kas iedomājas, ka ir aizliedzēji. Tautai ir jābūt stiprai. Kaut revolūcija jātaisa. Pašiem par savu un savu bērnu dzīvi.

Dalīties.

Atstāt Ziņu