Vārda dienu svin: Ilze, Ildze, Izolde

Svētki pagājuši, bet – kg?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ziemassvētki un Jaunā gada sagaidīšanas svētki aiz kalniem. Pagājis jau laiciņš, esam iesoļojušas Jaunajā gadā. Itkā uzēstiem kilogramiem vajadzēja jau būt pagātnei, bet tomēr ir pāris lieki. Ko iesākt?

 

Pāris lieki kilogrami ziemas laikā ir normāli, jo ziema ir tumšais gadalaiks, kad mēs dabiski vēlamies atpūsties – palīst zem siltas segas un mierīgi malkot kakao vai ar mīļoto skatīties kādu romantisko filmu, kuru mīlais beidzot akceptējis un padzert vīnu ar siera uzkodām. Šādi vakari ziemā nav retums, jo vēlamies dot papildu siltumu un, romantiskie ziemas vakari arī atsvaidzina attiecības.

Šādi pavadot vakaros vai brīvdienas, protams, netiks nomesti liekie kilogrami, turklāt, strauji tuvojas pavasaris, kad metīsim nost biezās drēbju kārtas, aiz kurām paslēpām nevēlamo riepiņu, kas uzaugusi uz vēdera.

Ko darīt? Kā iekustināt sevi, ja ārā auksts un tiešām gribas pavadīt vēl kādu brīvdienu malkojot gardo kakao?

Nu tad malko kakao. Tev ir visas tiesības sevi mīlēt un neko sev neliegt. Brīvdienā paskaties ārā pa logu un ievēro saulīti, kas apspīd sniegu. Apģērbies un izej ar krūzi ārā. Pamazām sevi iekustini, sāc sajust, ka ziemas aukstums nav depresīvs, bet gan tonizējošs un emociju uzmundrinošs. Ļaujies trakai fotosesijai! Daudzas atzinušas, ka pēc trakas fotosesijas ziemā, ir enerģijas un emociju pieplūdums, arī es to atzīstu, jo tādai ļāvos.

Daži padomi, lai stimulētu pāris kilogramu pazušanu un sava garastāvokļa uzmundrinājumu lasāmi pilnā rakstā: http://piespogula.lv/svetki-pagajusi-bet-kg/

Uzsmaidi pasaulei un pasaule Tev smaidīs!

 

Zanda Tiesniece

Piespogula.lv

Dalīties.

Atstāt Ziņu