Vārda dienu svin: Ilze, Ildze, Izolde

Sveču numeroloģija

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Viena svece.

Tā ir Kristus emblēma. To iededz lūgšanai un lai runātos ar Augstākajiem spēkiem. Ja vēlas, lai realizētos iecerētie plāni un nostiprinās kāda situācija, Jaungada galdā jāuzliek viena liela svece.

Divas sveces.

Ja Jaunajā gadā cerat sastapt savu otro pusīti, tad galdā liekat divas īpaši greznas sveces. Tās piesaista mīlestību un pozitīvu enerģiju sev un savam partnerim.

Trīs sveces.

Simbolizē Svēto Trīsvienību. Zemapziņa gatavojas atjaunot garīgās un materiālās pasaules harmoniju. Sabalansēt savas iegribas ar vissvētākajiem sapņiem.

Četras sveces.

Simbolizē naudu, bagātību un labklājību.

Piecas sveces.

Risina problēmas ar finanšu darījumiem, ceļojumiem, attiecības ar citiem cilvēkiem. Tāds skaits vēl ir aizsardzības simbols pret jebkādu negatīvu iedarbību. Zīmējot maģisko pentaklu, katra stara galā novieto sveci.

Sešas sveces.

Simbolizē līdzsvaru, tiesu un taisnīgumu. Ja sapņojiet dzīvē ievērot taisnīgumu, harmoniju, panākt līdzsvaru un uzlabot veselību- liekat galdā sešas sveces.

Septiņas sveces.

Šis skaitlis atver durvis uz viņsauli. Cilvēku saista ar zemes stihiju gariem, mirušo dvēselēm. Tie ir ari septiņi spīdekļi; Saule, Mēness, Merkurs, Venera, Marss, Jupiters un Saturns.

Astoņas sveces.

Šis skaitlis uz svētku galda, iemieso pasaules pilnību un pabeigtību, aicina palīgā sargeņģeļus un Zemes aizstāvjus, iemieso pasaules radošo spēku daudzveidību un harmoniju.

Deviņas sveces.

Dod spēku cilvēkam paveikt uzlikto misiju, izpildīt pienākumus, ar godu noiet savu ceļu.

Divpadsmit sveces.

Ļaus iemīlēt un pieņemt visu pasauli, visus cilvēkus un nodrošinās visu svēto aizbildniecību.

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu