Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Sveču krāsu nozīme un to saderība ar horoskopa zīmēm

Pinterest LinkedIn Tumblr +

k gadu 2.februārī tiek atzīmēta Sveču diena. Mūsu senčiem ar šo dienu saistījās virkne paražu un sakāmvārdu. Kā zināms, sveces ir gan lielisks interjera dekors, kas palīdz radīt vajadzīgo atmosfēru telpā, gan maģisks instruments, ar kuras palīdzību enerģētiski attīrīt vidi ap mums. Ir cilvēki, kuri uzskata, ka enerģētiski attīrošas ir tikai baznīcā svētītas sveces, tomēr ir arī ezotēriskais skatījums, kas saka, ka stresa situācijās vai brīžos, kad nepieciešams spēks, vajag aizdedzināt savai horoskopa zīmei atbilstošas krāsas sveci. 

Lūk, saraksts ar horoskopa zīmēm un to, kādas krāsas sveces katrai ir visatbilstošākās:

Auns – sarkana svece 
Vērsis – rozā svece
Dvīņi – gaiši pelēka svece 
Vēzis – sudraba krāsas svece
Lauva – zelta krāsas svece
Jaunava – zaļa svece 
Svari – zila svece 
Skorpions – tumši sarkana vai indigo krāsas svece
Strēlnieks – dzeltena vai oranža svece
Mežāzis – brūna vai melna svece
Ūdensvīrs – violeta vai tumši zila svece
Zivis – balta svece

Sveču krāsa un tās nozīme
Sarkana

Sarkanas krāsas svece ir mīlestības, veselības un ambīciju sasniegšanas simbols. Tā ir kaisles un seksuālās enerģijas krāsa. Sarkanā krāsa arī palīdz radīt jaunu realitāti.

Rozā
Arī šī krāsa simbolizē mīlestību. Tā palīdz rast piedošanu – piedot sev un arī citiem. Tā pamodina sirdsapziņu – aicina dzīvot tīri un ar godu, kā arī palīdz saprast savas emocionāli vājās vietas. Tā veicina nodomu skaidrību un var modināt tevī sapratni par kādas lietas patiesumu un veiksmi.

Balta
Tīrības un spēka simbols. Tā pastiprina efektu ikvienas krāsas svecei, ar ko kopā tiek dedzināta. Baltas krāsas svece rada domu un telpas tīrību, skaidrību, veicina līdzsvaru un attīrīšanos, kā arī pozitīvas pārmaiņas. Interesanti, ka ar baltu sveci varot noteikt, kad telpā negatīvā enerģija tiek iztīrīta – ja svece sāk kūpēt, tas nozīmē, ka tā dedzina telpā sakrājušos negatīvo enerģiju. Kad dūmi beidz kūpēt, telpa no negatīvās enerģijas ir atbrīvota.

Melna
Melnas krāsas svece ir ļoti spēcīga. Tā palīdz pasargāt no negatīvām domām. Tā ir ļoti noderīga laikā, kad cilvēks iet cauri smagiem pārdzīvojumiem – šķiršanās, krīze darbā. Visefektīvākā tā ir tad, kad to dedzina reizē ar baltu sveci.
Taču jāuzmanās – pārāk daudz melnās krāsas var radīt gluži pretēju efektu! Tā var izraisīt depresiju. Taču, lai no tā izvairītos, melon sveci iesaka dedzināt reizē ar baltu vai dzeltenu. 

Oranža
Oranžā krāsā iekrāsotas sveces ir dzīvesprieka un kreativitātes simbols. Tā var palīdzēt piesaistīt cilvēkus, resursus, dzīvniekus un citas lietas, ko vēlies savā dzīvē. Ja tu gaidi, kad nāks pareizā pazīšanās, kas tev palīdzētu darbā vai veselībā, tad oranžas krāsas svece, būs īstā, kas palīdzēs tev to piesaistīt.

Dzeltena un zelta krāsā
Dzeltenas krāsas svece stiprina prātu un dod spēku turpināt iesākto arī, ja visi ir pret tevi. Ar šīs krāsas sveces varam iemācīties saskatīt savu vēlmju piepildīšanos. Zeltainā krāsa stimulē sapņu aktivitāti un palīdz tos saprast.

Zaļa
Šīs krāsas svece veicina augšanu un kustību, tā līdzsvaro ķermeņa un prāta enerģijas. Tā palīdz atbrīvoties no finansiālām grūtībām, palīdz saprast notikumu patieso būtību, kā arī stimulē auglību, jauneklību.

Zila
Zilas krāsas svece palīdz izprast sevi, ieklausīties tajā, ko saka tava zemapziņa. Tā arī palīdz gūt lielāku uzticību apkārtējiem cilvēkiem un visam notiekošajam – rada lielāku paļāvību. Turklāt zilās krāsas svecei ir īpaši spēcīga iedarbība uz bērniem – tā palīdz dziedināt bērnus.

Pelēka un sudraba krāsas
Šādas krāsas svece aktivizē cilvēkā intuīciju, zemapziņu. Meditējot pie šādas krāsas sveces vieglāk rast risinājumu kādai problēmai, jo zemapziņa pati novedīs pie tā, kā arī pateiks, kā pareizi uzsākt ko jaunu.

Brūna
Brūna ir neitrāla krāsa, tā ir stabilitātes krāsa. Šādas krāsas svece palīdz ieviest skaidrību. Pie brūnas sveces ieteicams meditēt, lai atrastu pazudušus priekšmetus.

Violeta un purpura krāsas
Šīs krāsas sveces ir garīguma, varas un meistarības simbols. Tās veicina veiksmi, attīstību un garīgu vēlmju sasniegumus. Meditējot pie šādas krāsas sveces, var iegūt arī iekšēju mieru.

Avots: Par sveču krāsu meditāciju detalizētāku skaidrojumu lasi www.healing-journeys-energy.com

Dalīties.

Atstāt Ziņu