Vārda dienu svin: Sabīne, Sarma, Klaudijs

SOS – tapetes, neko nesaprotu!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sveikas meitenes, gribēju uztaisīt dzīvoklī remontu, bet neko nesaprotu. Papīra tapetes, vinila, flizelīna, kā lai saprot kuras kam der? Krāsojamās, jau nokrāsotas… Māsa līmēja savā dzīvoklī, nopirka pa lēto un tagad līmējas nost, bet citreiz ir tik labas atlaides, kā lai nopērk normālas un viegli līmējamas.Ko līmē uz reģipša, ko uz nesošās, ko uz citām tapetēm?

Dalīties.

5 komentāru

  1. Es teiktu, ka vajag pirkt tādas, kā patīk! Veikalā jau pārdevēji paskaidros, vai tavai situācijai der. <br>Katrā ziņā, krāsojamās pērc tad, ja zini, kaa laika gaitā gribēsi ar minimāliem līdzekļiem atjaunot; mazgājamas tad, ja līmē virtuvē vai citās telpās, kur var sanākt nosmērēties. Zīda tapetes ir ļoti smalkas, derēs hallēm un istabām, taču ir ļoti rūpīgi jālīmē, pretējā gadījumā atlups.

  2. Tiešām, kāpēc to visu nevar pajautāt pārdevējam?! Aizbrauc uz tuvāko Depo veikalu, tur jau palīdzēs gan tapetes izvēlēties, gan līmi…

  3. Es tapetes vienmēr esmu līmējusi pati,bet lai nesanāk "ziepes"izvēlos plānas tapetes pielīmēt ķēpīgāk,bet nelips nost un līmēju ar visparastāko līmi var teikt ar lētāko .Veikalā parasti atlaides ir skaistām biezām tapetēm ,kuras labi pie sienas izskatīsies,ja līmējis būs profesionālis. Un par tiem pārdevējiem…pēdējā laikā esmu satapusies ar tādiem ,kam primārais ir pārdot preci,lai tik tu atstāj savu naudiņu.

  4. jautrīte briga on

    varbūt pajautā K-Rauta-tur labi paskaidro,krāsojāmās tapetes labi koridorā,virtuvē,Vinila tapesu līmēšana pat ne katram meistaram izdodas

Atstāt Ziņu