Vārda dienu svin: Marija, Marika, Marina

Skaisti dzīvot neaizliegsi

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Iedomājieties, ka jums tiek dota iespēja piepildīt 3 vēlēšanās. Lielākais vairums no sievietēm, saprāta un pasaku morāles vadītas izvēlēsies: veselību, mīlestību un bagātību. OK! Burvju feja, zelta zivtiņa vai septiņkrāsu puķīte vēlēšanos akceptē un tik vien noteic, kā: „Tev pašai būs šīs vēlmes uzturēt, ja ne, tās pazudīs”. Nu gluži kā ar uguntiņu ko cilvēkiem atnesa Prometejs, tik vien jādara kā jāpiemet malka, lai nenodziest.

Pēkšņi pār jums nāk atskārta, ka šīs vēlmes ir kas ļoti vērtīgs, tās nedrīkst atstāt novārtā, jo tās taču var pazust. Jūs sāk uztraukt viss, kas var kaitēt veselībai, viss, kas mīlestībai un arī budžetā jūs sākat iedziļināties vairāk. Stress garantēts, jo bailes, pazaudēt iegūto būs lielākas par prieku to lietot un tērēt. Tad kāpēc ir vajadzīga šī nevajadzīgā maģija, ja to visu var dabūt tāpat, mierīgi un ikdienišķi. DZĪVOT SKAISTI katru dienu, neaizliegt sev neko, un sasniegt to augstāko vēlmju pakāpi, kad zelta zivtiņa vai feja esi sev pati. Kur ņemt burvju nūjiņu ?! Paņemiet parastu pildspalvu un lapiņu, un turpmāk šīs lietas arī nēsājiet sev visur līdz. Ziniet, ka visas turpmākās darbības būs rezultatīvas tikai tad, ja patiesi darīsiet visu, lai vēlēšanos piepildītu.

Vispirms radiet sevī apņēmību DZĪVOT SKAISTI ! (nevis cīnīties pa dzīvi ar zobiem un nagiem). Sarakstiet uz lapas visu, kas jums asociējas ar skaistu dzīviKatrai asociācijai klāt pierakstiet kā jūs to paveiksiet (konkrētas darbības, kuras jūs konkrēti arī varat atļauties darīt)Tās, asociācijas, kuras palika bez konkrētas darbības, izsvītrojiet, jo nav vajadzības meklēt problēmu, kuru nav iespējams atrisināt.Atlikušās „skaistās dzīves” asociācijas un to realizēšanas darbības ielieciet savā laika plānotāja kā veicamos darbus konkrētā dienā un laikā. Un tā arī dariet !

Katru dienu uzdodiet sev jautājumu- ko vēl es varu darīt skaistākai dzīvei ? Pierakstiet visu, kas vien ienāk prātā un atkal ķerieties klāt darbību sarakstam. Labi sastādīts skaistās dzīves ieviešanas plāns palīdzēs kļūt slaidākām, justies vērtīgākām, cels pašapziņu, atbrīvos no stresa, iedvesmos un dos spēku. Analizējiet savas sajūtas pēc paveiktajiem darbiem. Atzīmējiet kuru no darbiem jūs vēlētos veikt katru dienu, kā jūs to varētu paveikt lētāk vai vispār bez ieguldījumiem. Kādi apstākļi traucēja ieviest konkrēto vēlmi un nākamreiz nelabvēlīgo apstākli neitralizējiet jau pirms tam. Un atcerieties skaistums un apmierinātība rodas no sīkumiem. Popularizējiet savu draudzeņu vidū saukli „Skaisti dzīvot neaizliegsi !” un esiet pašas savu vēlmju fejas.

Raksts sagatavots pēc Vivido Gym mērķu programmas 4PSP materiāliem. www.vivido.lv

Dalīties.

Atstāt Ziņu