Vārda dienu svin: Justīne, Juta

Sievietes un seriāli

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sievietes un seriāli… nu nav te nekā tāda par ko brīnīties, bet, kopš parādījās tādi seriāli kā „Sekss un lielpilsēta” un „Bīstamās mājsaimnieces”, ziepju operas atkāpās no savas iekarotās virsotnes. Sievietes jau bija pagurušas no mūžīgi skaistā sižeta par vienīgo un bezgalīgo mīlestību, kas cauri ellei un ugunij seko galvenajiem varoņiem un nekas to nespēj lauzt. Sākās seriālu ēra, kas daudz atklātāk stāsta par dzīvi un tajā notiekošo, kas nemēģināja iestāstīt, ka tikai vienu reizi mūžā ir iespējama īsta un skaista mīlestība.

Arī es biju kaislīga ziepju operu fane, liekas savu laik` skatījos visus iespējamos seriālus kādus vien rādīja mūsu televīzijas kanālos, bet tad iestājās pagurums. Sižeta līnijas pamainās, bet galvenā doma vienmēr saglabājas: Viņi satiekas, iemīlās, kopā nevar būtu, cīnās ar dzīvi un intrigām, kuras sarīko supergudrās sāncenses, kurām vienmēr, nez kāpēc, viss gāja no rokas, un tā varētu turpināt bezgalīgi.

Viss, man likās, ka seriālu ēra mānā dzīvē beigusies, tomēr tad manu uzmanību piesaistīja tāds seriāls kā „Mīlēt, mirt un atgriezties! Tas nu gan bija fantastisks seriāls ar nekur neredzētu un galvenais neprognozējamu sižetu! Vēlāk favorītos iekļuva tādi seriāli kā „Mīla lielā pilsētā” un pēc tā paša sižeta veidotais „Neglītais pīlēns”, bet šie laikam nav gluži ziepju operu skaitā.

Pēdējā laikā manu uzmanību bija piesaistījuši tādi seriāli, kuri vēl netika rādīti mūsu televīzijas kanālos, bet tos varēja skatīties citos kanālos vai arī internetā, piemēram, pēdējā laika mīļākie seriāli: „Kyle XY”, „Day break”, „Lūpu krāsu pavēlnieces”, un vēl arī kulta seriāls „Izlaušanās” mani piesaistīja. Un tad tas viss beidzās.

Ilgu laiku neskatījos nevienu seriālu līdz pavisam nejaušā veidā redzēju seriāla “Моя Золушка” (oriģinālnosaukums: “Voltea pa’ que te enamores”, bet Latviski būtu: „Pagriezies, lai iemīlētos”) reklāmas klipiņu, kas tiešām piesaistīja manu uzmanību tāpēc uzmanīgi sekoju laikiem, lai nepalaistu to garām. Šis seriāls mani „paņēma” neskatoties uz to, ka tā bija ziepju opera. Šorīt smagu sirdi noskatījos pēdējo sēriju. Smagu sirdi tāpēc, ka pārtrūkst mani svētdienas rīta rituāli. Darba dienas vakaros man nesanāca skatīties, jo vienmēr bija kas darāms, tāpēc skatījos visu piecu sēriju atkārtojumus svētdienas rītos no 7:55 – 12:20. Tie bija mani skaistie svētdienas rīti, jo sižets šajā seriālā tiešām ļoti interesants, ļoti neparasts un ļoti jautrs. “Voltea pa’ que te enamores” galvenie aktieri Daniela Alvarado (Deleidija) un Jonathan Montenegro (Luis Fernando) jau daudzos seriālos veidojuši lielisku saspēli tāpēc arī šeit viņiem izdevās radīt skaistu un burvīgu mīlas romānu, bet ziniet, grūti būtu teikt, ka viņi būtu vienīgie galvenie varoņi. Šajā seriālā galvenie varoņi bija katrs, jo katrs tika iepīts intrigās un piedzīvojumos, nevaldīja mūžīgās mīlestības likums, bet gan normālas cilvēcīgas attiecībās, kurās iemīlās, tad mīlestība pārriet un nāk nākamais partneris, bet tad tomēr saprot, ka tas iepriekšējais bija tas īstais un atkal šķiršanās, bet, ak, vai, tavs bijušais jau precējies… un tā varētu turpināt un turpināt. Sižets bezgala jautrs un smieklīgs tajā pašā laikā nav aizmirsts par skaistajām mīlas ainām! Ja vien būtu iespējas mūsu televīzijas kanāliem iepirkt šo seriālu, ziniet, es skatītos to atkal.

Tā īsam ieskatam pats sākums: Deleidija ir parasta meitene no nabadzīgo rajona, kas pelna naudu tirgojot avīzes, Luis Fernando ir arhitekts, kas nav no bagātnieku ģimenes, bet dzīvo pietiekoši turīgā ģimenē. Viņa šo puisi jau sen noskatījusi, jo tas šķērso viņas ceļu ik rītu, bet viņai nav drosmes, lai to uzrunātu. Pienāk izdevniecības balle, kurā Deleidijai ir jāsaņem prēmija par labākajiem pārdošanas rezultātiem. Šajā ballē ir ielūgti arī daudzi sabiedrības pārstāvji, to starp arī Luis Fernando. Deleidija uz balli dodas pēc darba, bet viņai vēl nepieciešams pārģērbties drēbēs, ko viņas mamma „aizņēmās” no Luisa Fernando māsas (viņas mamma Luisa Fernado mājās reizi nedēļā dodas uzkopt). Viņa nolemj pārģērbties viesnīcas tualetē, bet kļūdas pēc ieiet vīriešu tualetes telpā un brīdī, kad viņa jau ir pašā pārģērbšanās procesa karstākajā brīdī tualetē ienāk arī viņš, jo ir aplējis kreklu. Ar to viss sākas…

Šeit piedāvāju no slavenā Youtube pirmās sērijas pirmās daļas videoklipiņu (http://www.youtube.com/watch?v=KWf7hneGpsc) un ja vien ir vēlēšanās, varat salikt paši šo seriālu kā puzli!

Dalīties.

Atstāt Ziņu