Vārda dienu svin: Vilis, Vilhelms

Saturamies! Numeroloģiskā prognoze martam

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ebruārī iesāktie un iecerētie darbi šajā mēnesī var sabremzēties.  Neskrien pārāk ātri uz priekšu, nesities aizvērtās durvīs un akmens sienās ar galvu, tikai nepazaudē mērķus. Galva un enerģija noderēs nākamajā mēnesī, bet tagad svarīgus lēmumus nepieņem, labāk palūkojies apkārt pēc labām idejām un sabiedrotajiem.

Pievērsies partnerattiecībām, palutini sevi un savus mīļos. Ja uznāk vēlēšanās kādam pateikt, ko tu par viņu domā, labāk iekod mēlē un aizskaiti līdz desmit. Izlādēties prātīgāk garā pastaigā, sporta zālē un citās fiziskās nodarbēs. 

 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus, dziļāk iepazīt un izprast sevi, kā arī rast atbildes uz daudziem un dažādiem jautājumiem, vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā pie Līgas Bērziņas. Uzzini, kā pieteikties šeit  >> 

Izmanto iespēju – individuālie numeroloģijas piedāvājumi!
Domājot par tiem, kas netiek uz klātienes konsultācijām Rīgā, taču ļoti vēlētos izzināt sevi nedaudz vairāk un varbūt rast atbildi arī uz kādu jautājumu, kas nedod mieru, piedāvājam arī virtuālo konsultāciju iespēju – pasūtīt numeroloģisko portretu, prognozi 3 gadiem vai saderības portretu. Ja Tevi kāds no šiem pakalpojumiem ieinteresējis, spied uz kupona, atvērsies vēstules forma- raksti savu kontaktinformāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu