Vārda dienu svin: Edvards, Edvarts, Eduards, Varis

Saruna par Tevi. Tavu Dvēseli.

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Šī ir saruna par mani, par Tevi. Katrs cilvēks ir četru Es apvienojums. Mums ir Augstākais Es, Dvēseles Es, Apziņas Es un Zemākais Es, kurš atbild par attiecībām ar apkārtni. Visi Es savstarpēji saistīti. Un nepareizā rīcība zemākajā līmenī tūlīt ietekmē augstākos.
         Ir cilvēki, kuri lieliski sazinās ar savu Dvēseles Es. Bet ir vecās Dvēseles, kas ir tik tālu un augstu, ka apziņa nevar sazināties. Un kāda tad var būt nākotne, ja nevari sadzirdēt pats savu Dvēseli? Uz Zemes ir iemiesojušās ļoti dažādu vecumu Dvēseles. Mēs visi esam te atnākuši, lai apgūtu zināšanas. Bet, tā kā Kosmiskais mācību gads jau ir beidzies, tad, kā skolā – jāatbrīvo klase, tā uz Zemes varēs palikt tikai otrgadnieki un jaunie, kas nāks. Bet kur paliks tie, kas nākuši no tālienes, kā viņi spēs tikt mājās, ja dzīvo tik zemas apziņas līmenī un rūpēs par sadzīviskām ērtībām. 
         Ir jāiemācās sazināties pašam ar savu Dvēselīti, jo tikai viņa labi zina un atceras, ko uzņēmās izpildīt te uz Zemes. Ja Dvēsele sajūt, ka viņu neviens nedzird un neievēro, viņa noslēpjas, lai neredzētu to neprātu, kas apkārt. Tāpēc tik daudz cilvēku ar depresijām, jo tā jūtas viņu Dvēseles, un nav prieka.
      Mēģini sazināties ar viņu, runā un stāsti viņai, ko redzi un ko par to domā. Izdari secinājumus. Uzdod jautājumus un sajūti viņas atbildes vispirms vienkārši ar Jā vai Nē.  Vispirms norunājat zīmi, kādas būs sajūtas, ja Jā un kur sajūtas( piemēram iekņudas degunā) ja atbild  Nē.
       Dievs ir radījis Dvēselītes, ieliekot tur daļiņu sevis un tāpēc vērsies uz augšup pie Tēva. Protams Dievs pats nevar atnākt Tev palīgā, bet noteikti satiksi un atradīsi meklēto palīdzību. Pietiekoši ilgi esam dzīvojuši nesapratnes tumsā, tagad laiks dzīvot apzināti.

Dalīties.

Atstāt Ziņu