Vārda dienu svin: Benita, Everita, Verita, Emerita

sāp acis, apsārtušas, ko darīt?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

šobrīd nav iespēja aiziet līdz ārstam, bet acis ir apsārtušas, ļoti jūtīgas. darbs ar datoru, beidzamajā laikā sanācis pavairāk darboties, varbūt no tā. ko iesakāt, varbūt kāds homeopātisks līdzeklis vai pilieni bez receptes, kas ir jums palīdzējuši?

Dalīties.

12 komentārs

 1. ir tādi pielieni aptiekās acīm, bez receptes nopērkami. Tādas kā mākslīgās asaras, tās noder tiem, kas ar datoru strādā, palīdz. Tāpēc jau arī acis ir sarkanas un jūtīgas, ka pie datora sēž, acis paliek sausas, jo pie datora mēs retāk mirkšķinām acis, bet viņas jāmirkšķina regulāri, lai nepaliek sausas.

 2. Ne tikai mirkšķināt – ieteicams ik pa stundai vai divām noiet no datora nost un paskatīties kaut vai ārā pa logu, vai arī sēžot pie datora aizver acis uz pārdesmit sekundēm.

 3. labi palīdz, kumelīšu tējas kompreses, labi un lēti, un vēl papildus bonuss, ka piespiedu kārtā ir jāpaguļ ar aizvērtām acīm!

 4. Es parasti ar cūku taukiem vakarā iemasēju un pāriet pēc 2 stunām. Arī no rīta actiņas nesāp. Iespējams arī tādēl manai 75 gadus vecajai vecmāmuļai nevajag brilles

 5. Līgucīte on

  Man ir palīdzējuši gurķa šķēlītes, pirms gulētiesanas uzlikt uz acīm, paturēt 10-15 min. atsvaidzina un nomierina acis!

 6. Natālija Rogova on

  Hyal Drop multi acu pilieni,pati lietoju un jau pirmajā reizē jūtams,ka acis nav sausas.Ļoti labi pilieni,vismaz man patīk.

 7. Kristīne on

  Man tāda pati problēma ar acīm, katru rītu pamožos jau ar sarkanam acīm. Strādāju ar datoru.<br>Es pērku sev VISIN CLASSIC pilienus bez receptes, ļoti labi palīdz. Arī vajadzētu katru stundu atpūtinat acis no datora pa 10 min.

Atstāt Ziņu