Vārda dienu svin: Vilis, Vilhelms

Revīzijas, ne jaunu sākumu gads. 2016.gada numeroloģiskā prognoze

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ākamais, 2016.gads, Universā nāk ar skaitļa 9 enerģiju. Skaitlis Deviņi ietver sevī visu pārējo ciparu enerģiju. Deviņi ir vispārējas mīlestības skaitlis, tāpēc cilvēki vai notikumi ar skaitļa Deviņi enerģiju nesavtīgi ziedo sevi cilvēces problēmu risināšanai. Deviņi ir altruists, uzupurēšanās un cēlsirdības jūtu pārpilns, nekad nepaliek vienaldzīgs pret sāpēm un trūkumu un vienmēr ir gatavs doties palīgā. Deviņi iedvesmo, uzmundrina, atbalsta, bet pats galvenais – savā gudrībā un mīlestībā dalās ar apkārtējiem. Viena no skaitļa Deviņi svarīgākajām īpašībām ir alkas pēc brīvības un neatkarības. Deviņi nesamierinās ar jebkādu apspiešanas vai dominēšanas formu un vienmēr aizstāv fizisko, intelektuālo un garīgo brīvību. Skaitlī Deviņi slēpjas protests, kas izpaužas tad, ja cenšas ierobežot cilvēka fizisko un emocionālo brīvību.

Skaitlim 9 ir savs dzīves kodekss, kas nonāk pretrunā ar obligātajām normām, tomēr paliek stingras morāles ietvaros. Deviņi dzīvo nevis pēc tiem tikumiskajiem likumiem, ko nosaka sabiedrība, bet pats pēc saviem noteikumiem.

Revīzijas un vētīšanas gads
2016.gads ir deviņu gadu cikla noslēguma gads, kad jāveic revīzija un vētīšana. Emocionāls laiks, kad vēlams atteikties no visa liekā, atbrīvojot vietu jaunām iecerēm, sapņiem, mērķiem, cilvēkiem. Svarīgi pabeigt iesāktos projektus, izņemot tos, kuru realizācijas laiks ir ilgāks par deviņiem gadiem. Ja kādi plāni vai bizness izrādījušies ne īpaši veiksmīgi, tad no tiem jāatvadās, jo drīz sāksies jauns cikls ar jaunām iecerēm un iespējām. Šajā gadā vēlams nepieņemt svarīgus lēmumus, jo nevar zināt, ko dzīve nesīs vēl pēc gada. Nevajag sākt jaunus, ilglaicīgus pasākumus, tiem nebūs ilgs mūžs. Šajā gadā var beigties kādi sabiedriskie vai politiskie procesi, grūt sistēmas un struktūras, var tikt pabeigti ilgstoši nepabeigti projekti, iestrādes. Jauni uzsākti projekti un ieceres var izrādīties nedzīvotspējīgi.

Tevi varētu interesēt!

HOROSKOPS 2016.GADAM:
KO SĒSI, TO PĻAUSI

Šis gads paredzēts, lai dziļi izprastu notiekošā jēgu. Par galveno kļūst darbības un iegūtās pieredzes analīze, gremdēšanās savā iekšējā pasaulē un garīgo vērtību meklēšana. Katra dzīves situācija nāk kā mācību stunda un sastaptie cilvēki – skolotāji. Vēlams nokārtot vecas problēmas un vecus parādus, kredītus ņemt nevajag, bet esi devīga, sakārto mantojuma lietas. Palīdzi apkārtējiem, esi sabiedriska, izzini pasauli visā tās daudzveidībā. Vari doties tālākā ceļojumā, atpūsties, paslinkot pēc astoņu gada darba. Uztver visu saprātīgi un pielāgojies notiekošajam. Nedzenies pēc personīgā labuma, bet piedod un atlaid visu ar vieglu sirdi. Var notikt kāda brīnumaina izdziedināšanās.

Ja esi viena, nav jēgas meklēt vai uzsākt jaunas attiecības – tām nebūs ilgs mūžs. Ja esi attiecībās, bet nejūties laimīga, vēlams pārdomāt, vai šīs attiecības tev sniedz ko vērtīgu. Ja nē – atvadies no tām, lai atbrīvotu vietu jaunai un labākai pieredzei. Izvērtē, kas patiešām ir tavs, bet visu lieko un nevajadzīgo atmet. Bērni var atstāt ģimenes ligzdu un doties savā dzīvē.

Taro gada kārts – Vientuļnieks
Tā norāda, ka nāksies samazināt apgriezienus. Vari sajusties vientuļa, bet vientulības deva būs nepieciešama, lai pabūtu ar sevi, ielūkotos savā dvēselē, sajustu augstāku spēku aizsardzību, pakāptos savā garīgajā attīstībā. Liktenis var sagādāt piespiedu pauzi, piemēram, ielikt slimības gultā, lai piebremzētu skrējienu. Tāpēc labāk pašai paņemt pauzi, atpūsties, lai dzīve neapstādina ar varu. Neraizējies, ja tuvinieki vai draugi tevi nesaprot, pēc laika tu iegūsi jaunus domubiedrus. Darbā pārmaiņām nelabvēlīgs laiks. Labāk darbā paņemt atelpu, sevi nedaudz atslogot un vairāk uzticēties kolēģiem. Attiecībās vari sajusties vientuļa. Labāk pavadi vairāk laika vienatnē, un arī ģimenē valdīs miers un harmonija. Nekautrējies lūgt padomu vecākam un viedākam cilvēkam. 

 

________________________________________________________________

Izmanto iespēju – individuālie numeroloģijas piedāvājumi!
Domājot par tiem, kas netiek uz klātienes konsultācijām Rīgā, taču ļoti vēlētos izzināt sevi nedaudz vairāk un varbūt rast atbildi arī uz kādu jautājumu, kas nedod mieru, piedāvājam arī virtuālo konsultāciju iespēju – pasūtīt numeroloģisko portretu, prognozi 3 gadiem vai saderības portretu. Ja Tevi kāds no šiem pakalpojumiem ieinteresējis, spied uz kupona, atvērsies vēstules forma- raksti savu kontaktinformāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu