Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Resnuma anatomija jeb Kāpēc mēs paliekam resni?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

20. gadsimts līdz ar tehnoloģiju attīstību deva savas izmaiņas cilvēku ārējā izskatā un problēmās. Skaista ķermeņa kults sāka ieņemt arvien vadošākas pozīcijas, aicinot ikvienu tiekties pēc TV ekrānu un filmu reklamētajiem ideāliem un ķermeņa apjomiem. Kopā ar to nāca arī jaunas slimības, kas izpauda pārmērīgas rūpes par savu miesu, kā anoreksija un bulīmija, vai arī pilnīgu tās ignorēšanu kā tas notiek nopietnas aptaukošanās gadījumā.

 

Šādu situāciju sekmēja apkārtējās vides stāvoklis, ēšanas paradumu maiņa (ātrās uzkodas), dzīvesveids (arvien ilgāka sēdēšana pie datoriem birojos) un arī sabiedrībā izplatītie skaistuma ideāli un veiksmes formulas.

Tomēr, kuras sievietes ir laimīgākas: dūšīgās vai tievās?
Kas nosaka mūsu ķermeņa apjomus – ēšana, emocijas, domas vai viss kopā? Iespējams, atbildes uz šiem jautājumiem ļaus labāk katram izprast, ko īsti sieviete vēlas, mēģinot ietekmēt savu svaru.

Vai diēta būs labākais risinājums?
Pareizas ēšanas formulas šobrīd ir viens no labākajiem ienākuma avotiem. Wellness (tulkojot no angļu valodas “labsajūta”) bizness mūsdienās ir viens no straujāk augošākajām nozarēm pasaulē. 2005. gadā vien ASV tā mazumtirdzniecības rādītāji sasniedza 79 miljardus dolārus.

Vairāk šeit http://annaspalidziba.lv/lv/dianetika_mani_raksti_annakrumholce/resnuma-anatomija 

Dalīties.

Atstāt Ziņu