Vārda dienu svin: Vilis, Vilhelms

pusmūža krīze

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sveikas meitenes !
Vai Jums nešķiet , ka patreiz ir jauns bums mūsu mīļajiem vīriešiem – kā tuvojas 50 tā vajag jaunas meitenes . Jaunās meitenes attopieties – izjaucot citas ģimenes tas nāks atpakaļ !!! Cik palasu portālos tam jauna , citam jauna , tagad smiekli nāk Belēvičs arī atradis jaunu … Vai viņi ir tik akli , ka nespēj saprast ko šīm 20-25 gadīgām vajag no 50-60 veciem vīriešiem. Pati gadu atpakaļ piedzīvoju tādu situāciju – vecis satika jaunu skaistu dūdiņu , mīla līdz ceļiem , super seks , nopirka moci, sāka iet pie kosmetologa , sporta zāli un t.t. , pārdzīvoju ļoti , tagad man kauns atcerēties – ko tik nedarīju -raudāju, psihoju , bet pati savās mājās viņam neizrādīju.Gribu saprast -kas notiek ?? kā JŪS domājat – kas tas ir ???

Dalīties.

10 komentārs

  1. Jā, tagad tā ir modes lieta , bet kur lai paliek sievas , kas visus gadus veltījušas šiem vīriem , bērniem, mājai …. liela daļa jau pēc pusgada skrien atpakaļ , kad dzīves ritms vairs nav izturams gadu starpības dēļ . Arī man nācies to piedzīvot !!! tādu ir tik daudz – galvenais, nenolaisties un novēlēt laimi , lai dzīvo – dzīve mums viena dota , katrs dara kā grib .Jauniņām vajadzīgs naudas maks , pēc pāris gadiem vajadzēs jaunus puišus esmu pārliecināta .Turamies četrdesmitgadnieces !!!

  2. man 45, es nesatraucos par problēmu, ka vīrietim jaunāka mīļākā, tas ir tāpat kas jauns telefons, jauna kakla saite, jauna vecā mašīna,utt. Es satraucos par sevi, man ir trīs mīļākie, un viens no tiem ir 10g jaunāks, lūk kur sākas pusmūža krīze, kas man nebūt neglaimo

  3. Ne vienmēr šī veču krīze saistīta ar jauniņām meičām. Gadās, ka galva noreibst no atkal satiktas skolas gadu mīlestības. It īpaši, ja tai sievietei pašai vecis nomiris, tad nu vajag citu vietā. Notikumu attīstība var būt visāda…

  4. Man patika viens teiciens,vispār par vīriešiem.Vājš vīrietis vienmēr meklēs mīļākās un attaisnojumu savai rīcībai.Stiprs vīrietis veidos stipru ģimeni un būs kā balsts visā.

  5. Ne jau tikai jaunākas meklē , bet sava vecuma un precēta , un ir tā , ka šķirties netaisās ne viens, ne otrs…pat nezinu , ko tādā situācijā darīt , laikam jau jāsamierinās , vai arī pašai jāmeklē mīļākais:)…

  6. Bums vai nebums, bet veči jau paši sitas klāt un ja sapas,tādam vecim jau ar tik viena dzive un ja prot iepatikties? Atteikt. Nē. Lai mammites, kas nolaidušās būt par sievietēm kaut vai plist uz pusēm.

  7. Ir jau vēl tāda lieta, ka tie veči apjājuši puspasaules un beidzot sapratuši, ka neviena nav eņģelis, saprot, ka vecums tomēr savu paveicis arī pie viņiem. Tad nu meklē sava vecuma aitiņas….. pie kā piemesties un kas viņus apkops vecumdienās. Tāda ir mana pieredze….. Bet ne man kādu tiesāt.

Atstāt Ziņu