Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Problēma

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sveiki! Esmu ļoti noraizējusies. Izlasījusi visu internetu un tā arī atbildi neesmu radusi. Pie ārsta esmu jau pierakstījusies, bet jāgaida vēl pusmēnesis. Tāpēc, varbūt Jūs variet palīdzēt. Situācija ir tāda, ka mēneša sākumā pamanīju, ka man no krūtīm izdalās pienam līdzīgs šķidrums. Caurspīdīgi-balts. Bez nekādas smakas, bez citām nokrāsām. Krūtis ir sāpīgas, piebriedušas, sāpīgi krūšu gali. Tas “piens ” ir vēl arī šobrīd. Vārdu sakot, jau trešo nedēļu. Pirms aptuveni pusotras-divām nedēļām veicu grūtniecības testu. Negatīvs. Šobrīd mēnešreizes it kā kavējas 3 dienas… Krūtis joprojām sāpīgas, smagas. Ļoti labi var saskatīt asinsvadus, kas iet uz krūšu galiem.. Kas varētu būt par problēmu? Liels paldies Jums!

Dalīties.

9 komentāru

  1. Bišķi vieglprātīgi izklausās. Labi, ka esi pieteikusies pie ārsta, bet, vai tiešām nav iespēja tikt uz pārbaudi, negaidot vēl pus mēnesi??? Kaut par pilnu cenu, jo aprakstītais izklausās vairāk kā nesmuki. Un niks jau nu arī izvēlēts tāds visai…

  2. Kāda starpība, kāds niks? 🙂 Esmu jau pieteikusies par pilnu samaksu, vienkārši gribēju tikt tieši pie savas ginekoloģes.. Bet, protams, sāku domāt par došanos pie jebkura ārsta, lai tikai tiktu ātrāk. Viss, ko es gribēju zināt, vai kādai ir bijis kas līdzīgs, nevis morāli par došanos pie ārsta, ko grasos darīt. 🙂

  3. es kaut ko tadu piedzivoju, kad bija jau pagajusi divi vai tris menesi pec tam, kad beidzu barot bernu ar kruti. cik saprotu, tev biskin cits stasts.

  4. cik esmu lasījusi, tad minimāli izdalījumi, īpaši, ja bezkrāsaini ir ok. neviens gan laikam nezina, kas ir minimāli un kas ir daudz un kā to izmērīt.

  5. Man gan izklausās pēc grūtniecības. pamēģini vēlreiz testu veikt! Man grūtniecības pašā sākumā jau piebrieda krūtis un sāka izdalīties šķidrums- piens (līdzīgi kā tev). Dažreiz grūtniecības testiem ir neprecīzi rezultāti, turklāt,ja tiek veikts pārāk ātri, agrīnajā stadijā. Man vienai draudzenei vairāki testi sākumā neuzrādīja grūtniecību, lai gan viņa pati vienkārši juta, ka ir un bija ar, pēc kāda laika arī testi to beidzot apstiprināja. Tas atkarīgs no tiem hormonu daudzumiem, laikam.

Atstāt Ziņu