Vārda dienu svin: Līga

Privilēģijas ārstēšanai! Katru mēnesi jauni piedāvājumi

Pinterest LinkedIn Tumblr +

r jaunu darba sparu ir uzsākta jaunā rudens sezona. Skola. Darbi un Apņemšanās. Tik daudz jāpaspēj reizē! Tik daudz kā jauna! Laiks atrast laiku Sev un Veselībai!

Sākot no septembra mēneša Dr.Mauriņa Vēnu Klīnikas un Lazermedicinas klīnikas Privilēģiju Karte piedāvā izmantot dažādus pakalpojumus par īpašām cenām dažādiem pakalpojumiem. Un, tā katru mēnesi!

Par piedāvājumiem stāsta mūsu klīnikas speciālisti:

Dr.med Uldis Mauriņš
ķirurgs, flebologs
Mūsdienās duplekssonogrāfija ir kļuvusi par zelta standartu vēnu diagnostikā. Ar tās palīdzību var savlaicīgi atklāt asinsvadu slimības jau to agrīnajā attīstības stadijā un savlaicīgi uzsākt ārstēšanu. Vēnu sonogrāfija ir nepieciešama pirms operācijas, jo tā ļauj ļoti precīzi noteikt veselos un slimības skartos vēnu posmus. Duplekssonogrāfija ir pieejama praktiski jebkurā stacionārā vai ambulatorā ārstniecības iestādē, taču ir svarīgi, lai vēnu diagnostiku veiktu pieredzējis ārsts – flebologs, kurš padziļināti specializējies venozo saslimšanu diagnostikā un ārstēšanā.

Septembrī ar privilēģiju karti 15% atlaide pirmreizējam vēnu duplekssonogrāfija izmeklējumam un ārsta konsultācijai.
Parastā cena pie Dr. med. Ulda Mauriņa EUR 50,00, PK īpašniekiem – EUR 42,50.
Parastā cena pie citiem speciālistiem EUR 40,00, PK īpašniekiem – EUR 34,00.

 

Dr. med. Kristīne Rozniece
dermatoloģe, medicīnas doktore
Pēc vasaras saules staru peldes Jūsu āda ne vienmēr izskatās tik labi, cik Jūs vēlētos! „Lāzermedicīnas klīnikas” dermatologi aicina Jūs uz konsultācijām par īpašu cenu!
Katram cilvēkam ieteicams laiku pa laikam arī pašam pie spoguļa apskatīt savu ādu, lai pamanītu aizdomīgus veidojumus, kas prasa konsultēšanos ar labu un uzticamu dermatologu. Lāzermedicīnas klīnikā ir iespēja veikt precīzu ādas veidojumu diagnostiku, pielietojot digitālo dermatoskopu. Pacientam uz ādas var būt dažādi veidojumi un tikai dermatologs spēj atpazīt, kurš ir pilnīgi nekaitīgs, bet kurš – bīstams veidojums un nepieciešama ātra rīcība, jo tikai dermatologs var noteikt veidojuma tipu un pareizu turpmāko ārstēšanu. Visļaundabīgākais, kas uz ādas var būt – tā ir melanoma. Lai samazinātu melanomas attīstības risku, ir ļoti svarīgi regulāri pārbaudīt „aizdomīgās“ dzimumzīmes.

Septembrī ar privilēģiju karti 20% atlaide dermatologa konsultācijai
Parastā cena EUR 33,00, PK īpašniekiem – EUR 26,40.

 

Vairāk par piedāvājumu lasi lapās www.venucentrs.lv un www.lazermedicinasklinika.lv!

Dalīties.

Atstāt Ziņu