Vārda dienu svin: Marģers, Anastasija

Pirmās piparkūkas ir klāt! Mielojamies kopā!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sveika šajā burvīgajā ziemā!
Kā jau solījām, ikdienas mēs portālā ieviešam kādu pamanāmāku un mazāk pamanāmu jaunumu, ar ko Tev mieloties gluži kā ar svaigi ceptām, tikko no krāsns izceltām piparkūkām. Pirmās piparkūkas nu ir klāt, mielosimies kopā!

Šo divu nedēļu laikā esam Tev radījuši iespēju pašai izveidot savu blogu un sākt tajā veikt pirmos ierakstus.

Tev ir iespēja redzēt, kas ir portālā līdz šim apspriestākie materiāli un kas ir lasītākie. Kā zināms, ne vienmēr tas, kas izraisa plašas diskusiju vētras, ir tas, kas visus ir interesējis visvairāk.

Tagad arī gadījumos, ja kāds no mūsu un jūsu pašu radītajiem materiāliem Tevi ir īpaši uzrunājis, Tu vari par to pastāstīt saviem draugiem! Tā teikt, padalies, nevis turi sveci zem pūra! Proti, nu zem visiem mūsu rakstiem ir parādījusies podziņa ar draugiem.lv zīmīti. Spiežot uz tās, tev automātiski tiks dota iespēja pastāstīt pārējiem saviem draugiem par konkrēto rakstu un izteikt par to viedokli. Rezultātā tas parādīsies draugiem.lv sadaļā „Draugi runā”.

Un, protams, protams, protams – beidzot klāt ir arī jūsu visu iecienītie horoskopi! Tie būs pie tevis katru rītu – vai nu tu tos ienāksi izlasīt tikko izrāpusies no gultas vai ieejot darba kabinetā pie pirmās rīta kafijas. Te tu arī uzzināsi, vai šajā dienā gaidāms čika laiks, kad no iecerētajām un uzsāktajām lietām, čiks vien sanāks, vai tomēr vari darboties ar pilnu sparu! Te arī atradīsi Mēness dienu aprakstus un to, kurām aktivitātēm konkrētajā dienā ir ziediem klāts ceļš, bet no kā vajadzētu izvairīties.

Un vēl daži nelieli uzlabojumi – ja izmanto Internet Explorer, vari atvieglot savu dzīvi. Proti, lai katru reizi nebūtu jāvada mūsu adrese SievietesPasaule.lv, portāla labajā stūrī pie ielogošanās vari nospiest podziņu ar zvaigznīti un portāla adrese tiks saglabāta kā Tava favorītlapa. Bet, ja nospiedīsi uz podziņu ar mājiņu, SievietesPasaule.lv tiks iestatīta par Tavu mājaslapu un ikreiz, kad atvērsi internetu, kā pirmais atvērsies tieši šis portāls!

Taču tas nav viss – mūs un Tevi sagaida vēl kārtīgas piparkūku bļodas. Gan fitnesa video, gan make-up video, gan recepšu sadaļa, gan dueļa atgriešanās un vēl un vēl…Gaidām kopā!

Un joprojām ļoti priecāsimies, ja saņemsim Tavus ierosinājumus, kā šo mūsu kopīgo pasauli veidot interesantāku un patīkamāku – sūti idejas un arī kritiku uz sp@sievietespasaule.lv

Ar siltiem sveicieniem,

Līga R., Līga O. un pārējā SievietesPasaule.lv komanda

Dalīties.

1 komentārs

Atstāt Ziņu