Vārda dienu svin: Dzidra, Gunita, Loreta, Dzidris

Pieņem izaicinājumu! Sievišķības maratons mēneša garumā

Pinterest LinkedIn Tumblr +

30 dienas kleitās un svārkos, 30 dienas ar augstpapēžu kurpēm, 30 dienas ar ikdienas presītes vingrojumiem, 30 dienu vegāniskais izaicinājums,- ik pa laikam internetu pāršalc dažādi izaicinājumi jeb challenge. Un tie ir ļoti populāri. Burvīgais šajos izaicinājumos ir tas, ka tie apvieno visdažādākos cilvēkus, kurus vieno vēlme izrauties no ierastā un, iespējams, 30 dienu laikā mainīt savus ieradumus. Turklāt, pateicoties sociālajiem tīkliem, tā ir iespējas sekot līdzi tam, kā veicas citiem “cīņu biedriem”.

Mums – deju pasniedzējai Jutai Vanagai un portālam SievietesPasaule.lv – ir padomā kāds jauns izaicinājums, kurā šajā rudenī mesties visām kopā. Mēs pasludinām novembri par SIEVIŠĶĪBAS MARATONU mēneša garumā!

Varbūt kāda to uztvers vienkārši kā jauku pasākumu, varbūt kāda to uztvers ļoti nopietni, bet galvenais šī izaicinājuma mērķis ir panākt, lai Tu nevis domātu, ka jākļūst sievišķīgai, bet vienkārši justos sievišķīga.

Kā tas notiks?
– SIEVIEŠĶĪBAS MARATONS notiks no 1. līdz 30. novembrim.
– Ik dienas izaicinājuma dalībniecēm tiks dots kāds vienkārši izpildāms uzdevums, ko būs jāizpilda nākamās dienas laikā.

Mēs apsolām, ka tas neaizņems pārāk daudz laika, jo tās būs sīkas lietiņas, taču tie noteikti padarīs tavu ikdienu krāsaināku, emocijām bagātāku un interesantāku.

  • Visām tām, kuras vēlas mesties šajā piedzīvojumā, ir izveidota īpaša slēgtā Facebook grupa, kurā ikdienas saņemsi uzdevumu nākamajai dienai, kur varēsi pastāstīt par savām dienas sajūtām, pārdomām, ja vēlēsies, varēsi publicēt arī bildes vai video, dalīties ar ierosinājumiem un lūgt padomus. Spied ŠEIT >> un piesaki savu dalību SIEVIŠĶĪBAS MARATONĀ! Tā kā tā ir slēgtā grupa, Tavu ievietoto informāciju varēs izlasīt tikai grupas dalībnieces.

Sākam jau šodien (pievienoties gan vari arī vēlāk) – pirmo uzdevumu pirmdienai 1.novembra vakarā meklē SIEVIEŠĶĪBAS MARATONA slēgtajā domu biedru grupā!

Dalīties.

Atstāt Ziņu