Vārda dienu svin: Ivars, Ilgvars

Pensionāri un es

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ko pensionāri dara sab.tr. agri no rīta? Vai viņiem vienkārši nenāk miegs? Vai arī viņi zin kādu tirgu, ko nezinam mēs? Man nav nekas pretī, ka viņi brauc un aktīvi piedalās dzīvē, mani vienkārši interesē, kāpēc tas jāsāk darīt 7 no rīta?

Nākamais, kas mani šorīt uzrunāja, bija vadītājs, kurš bija nikns uz visu pasauli. Sākot ar to, ka laikam sieva atgādināja, ka bērns jāizņem no dārziņa (es nenoklausījos, bet to telefona sarunu dzirdēja visi) un beidzot ar to, ka tādi dumji ļautiņi kā es, atļaujas pirkt biļeti pie viņa.

Darbā dzeru kafiju ar balzāmu, mēģinot aizgaiņāt vati no galvas un iesnas. Bet man šķiet, ka diezgan nesekmīgi.

Varbūt jāpadodas un jāiet mājās. Jādomā, ka tieši šobrīd arī visi pensionāri gribēs doties atpakaļ uz savām mājām. Un brauksim visi draudzīgi atkal mājup.

Dalīties.

5 komentāru

  1. Vo,vo, es arī šito nesaprotu! Vai tad viņiem negribas ilgāk pagulēt? Var taču baudīt dzīvi, jāstrādā nav, bet – nē, jābrauc kaut kur jau 7 no rīta!

  2. anne-maija r. on

    Lūdzu, nu nevajag pensionāriem tā uzbraukt (starp citu, agrāk vai vēlāk šis dzīves posms piemeklēs mūs visus, es vizmaz ceru – ka manai paaudzei nenāksies strādāt līdz 80 gadu sasniegšanai :)). Vismaz daļa pensionāru brauc no vai uz darbu (pietiekami daudz pensijas vecuma kundzes joprojām tīra mazos kantorīšus, cik oficiāli, tas cits stāsts, un dara citus darbus), citi eskortē mazbērnus uz skolu (OK, tas nebija šodien, vēl brīvdienas)

  3. Nu, kā mēs labi zinām, lai tiktu pensijā cilvēkiem vēl ilgi būs jāstrādā, jābraukā, jāsoļo un jāuzturās tev un tev līdzīgai rakstītājai blakus. Vai tu, rakstītaja, neesi gadījuma iedomājusies, ka varbūt tieši tu kādam pensionāram traucē? Un neaizmirsti, ja vispār tik ilgi nodzīvosi, ka arī tu reiz būsi pensionāre!!!!!

  4. Es jau arī saprotu, ka kādreiz pati būšu veca un nezinu, kādi izveidosies mani paradumi, īpaši, ja notiks tā kā ar lielāko vairumu veco cilvēku – ka nevar no rītiem pagulēt. Tomēr dažkārt arī pie sevis tā neiecietīgi nodomāju – nu ko tie cilvēki var braukt transportā īstākajās pīķa stundās. Bet tas jau tikai tāpēc, ka labprāt gribētos pasēdēt, bet nevar, jo esmu pieklājīga un palaižu vecākus cilvēkus.

  5. Anita Š. on

    Manā darba vietā strādā 70% pensionāru un uz darbu no Rīgas izbrauc jau sešos no rīta, tad pieņemu ka ir vēl daudzas citas darbavietas uz kurām dodas pensiju sasnieguši cilvēki.<br>Bet ar tiem šoferīšiem reizumis tiešām ir trakums :D.<br>

Atstāt Ziņu