Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Pēdas par tevi var pastāstīt tik daudz!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

aka, ka acis ir dvēseles spogulis, taču, ja gribi par cilvēku uzzināt itin visu, tev jāskatās uz viņa pēdām! Pēdu lasīšana praktizēta Ķīnā un Indijā vairāk kā 5000 gadus. Tur valda uzskats, ka pēda ir kā pārējā ķermeņa spogulis.

Jebkādi izaugumi, tulznas vai sāpes pēdā norāda uz problēmu kaut kur citur ķermenī. Pēdas izliekums, piemēram, saistīts ar mugurkaulu. Taču pēdas atspoguļo ne tikai fizisko veselību, bet arī tavu personību.

Refleksoloģiste, pēdu pētniece Džeina Šīhana (Jane Sheehan) jau gadiem ‘lasa’ pēdas un ir pārliecināta, ka pēdas spēj par mums atklāt pilnīgi visu. Viņa izveidojusi mājas lapu par pēdu lasīšanu – footreading.com un izdevusi par šo tēmu grāmatas. Mēs nedaudz ielūkojāmies viņas piedāvātajās zināšanās.


Lielais kājas pirksts (īkšķis)

Ja tavs kājas īkšķis ir krietni lielāks par pārējiem kāju pirkstiem, tu esi gudra, radoša domātāja. Tu spēj nākt klājā ar ģeniāliem risinājumiem sarežģītām problēmām un esi pārpilna ar idejām. Tu neapjūc, tev vienmēr ir kāda atbilde gatavībā. Tu spēj paskatīties uz lietām no dažādiem aspektiem. No otras puses- tev var būt problēmas fokusēties un dažreiz tu neizskati projektus līdz sīkumiem un detaļām.

Ja tavs kājas īkšķis ir salīdzinoši mazs, tas liecina par to, ka tu varētu būt lieliska, darot vairākus darbus vienlaicīgi. Tu efektīvi proti deleģēt darbus un pienākumus. Tu spēj ar savu šarmu aizraut citus cilvēkus līdzi savām idejām un viņi labprāt līdzdarbojas.

Otrs lielākais kājas pirksts
Jo garāks ir tavs otrais kājas pirksts, jo lielākas līdera spējas tev piemīt. Tu esi dinamiska un enerģiska, bet tava vēlme paveikt lietas ‘tieši tā, kā es gribu, nevis citādāk’, viegli var pārtapt par valdonīgumu.
Neliela daļa taisnības ir jau dzirdētajā novērojumā- sievietes, kurām otrs kāju pirksts garāks par īkšķi, valda pār saviem vīriem.

Ja tev šis pirksts ir īsāks, tas gan nenozīmē, ka tu esi stumdāma un grūstāma. Nebūt ne. Tu augstu vērtē harmoniju un necentīsies neko uzpiest vai panākt ar varu.

Trešais pirksts
Ķīnieši ar trešo kāju pirkstu saista enerģiju, sparu un gribasspēku. Ja tas ir salīdzinoši garš, tas nozīmē, ka tu esi neticami enerģiska un pilna iekšējiem resusiem, īpaši saistībā ar darbu. Jo garāks šis pirksts ir, jo vairāk tu esi koncentrējusies uz veiksmi karjerā.
Tu esi perfekcioniste un vari sasniegt ļoti daudz, pateicoties savai mērķtiecībai un enerģijai. Diemžēl ir arī mīnuss- tu ļauj, lai darbs ņem virsroku arī pār mīlestību, ģimeni un atpūtu.

Ja kājas trešais pirksts ir īss, tev patīk baudīt dzīves sniegtos priekus. Tev patīk relaksēties un nepārstrādāties. Dažreiz citi tev var pārmest slinkumu, taču tu pasmaidīsi un teiksi- dzīve ir īsa, tā jāizbauda!

Ceturtais kājas pirksts
Garš, taisns kājas ceturtais pirksts liecina, ka tev vissvarīgākā dzīvē ir ģimene. Ja tu jutīsies nelaimīga savās attiecībās ar mīļotajiem, šis pirksts kļūs nedaudz šķībs, līks vai sagriezīsies. Šādā gadījumā tu visticamāk esi viens no tiem cilvēkiem, kas ir lielisks uzklausītājs, bet nespēj atiet malā no citu problēmām, pārāk dziļi tajās ievelkot arī sevi. Tu esi maigā dvēsele, viegli ievainojama. Ja mājās ir kašķi vai strīdi, to momentāli izjūt arī tava veselība.

Ja redzi, ka pirksti savilkušies kā spīles, tev jāmēģina relaksēties un jālaiž vaļā citu problēmas, nenes uz saviem pleciem citu nastu.

Īss ceturtais kājas pirksts nozīmē to, ka attiecības un ģimene tev nav tik būtiskas, tu koncentrējies uz kaut ko citu.

Mazais kājas pirkstiņš
Bērnišķīga draiskulība raksturo tos, kuriem ir īsi mazie pirkstiņi. Tu izvairies no atbildības, tevi nopietnība garlaiko. Tu esi lieliska kompānijās – komunikabla, asprātīga, bet tevī ir manāmas Pītera Pena tendences – tās tev var sagādāt problēmas, jo mums visiem kādreiz nākas pieaugt.

Ja tu spēj pakustināt mazo pirkstiņu vienu pašu (nekustinot arī ceturto pirkstu), tu esi impulsīva, piedzīvojumu meklētāja, šarmanta flirtētāja.

Dāmas, skatieties- ja vīrietis spēj pakustināt mazo pirkstiņu, ticiet, tā būs neaizmirstama nakts! Taču ilgstošām attiecībām un laulībām šāds cilvēks nebūs piemērots.

Kāju pirksti, kas precīzi veido vienu līniju, samazinās proporcionāli
Ja katrs kājas pirksts ir nedaudz īsāks par iepriekšējo, veidojot glītu, taisnu līniju, tas liecina, ka šāds cilvēks ir ļoti praktisks. Viņam svarīgas ir detaļas un viņš vienmēr pabeidz to, kas iesākts. Lielisks darbinieks – uzticams. Tikai jāuzmanās no tendences piesieties citiem, jo ne visi ir tik līdzsvaroti kā viņš.

Plata pēda
Ja tev ir plata pēda, to sauc par pamatīgu strādnieka kāju. Tu vienmēr esi gatavībā kaut ko darīt, tu nespēj nosēdēt mierā ne mirkli. Kaut kas jāapčubina, jāpadod, jānotīra, jāsakārto utt. Ķīnieši teiktu- tava pēda ir cieši saaugusi ar zemi.

Tu vislaimīgākā jūties tad, kad esi aizņemta. Tomēr tev vajadzētu pamēģināt ienest savā dzīvē vairāk miera. Ļauj sev arī uz brīdi apstāties un padomāt.

Gara, šaura pēda
Tu vislabāk jūties tad, kad tevi apčubina. Tev lieliski padodas darbu deleģēšana- kāpēc nopūlēties, ja tavā vietā to var izdarīt citi? Tev ir spēcīga estētiskā izjūta, tev nepieciešams, lai visapkārt būtu skaistums. Tava māja ir skaista, vienlaga, kādi ir tavi ienākumi.
Ķīnieši teiktu- tev ir princeses pēda, kas teju neaizskar zemi. Tu esi dzimusi, lai uz tevi gaidītu, bet atceries arī nedaudz pasaudzēt mūs pārējos.

Ja pēdas ož…
Tas ir tā saucamais ‘skunksa’ efekts. Tas liecina, ka tu neapzināti mēģini sev atbrīvot vairāk privātās telpas, atgrūžot cilvēkus ar savu smaku.

Bieži šo parādību var novērot pusaudžiem, kuriem ‘piegriezies’, ka viņi tiek komandēti. Tāpat arī ar karjeru pārņemtiem cilvēkiem gadās, ka pēdas nelāgi ož- tādā veidā viņi neapzināti mēģina sev dabūt vairāk brīvas telpas, jo tā tiek ierobežota no pienākumu un atbildības nastas.

Ja tev ir šī problēma, ieteicams padomāt- kā vēl es savā dzīvē varētu sev iegūt vairāk brīvības?

Ja ir liela šķirba starp īkšķi un otro kājas pirkstu
Ja starp īkšķi un otro pirkstu ir liela sprauga, tev ir kavēta reakcija starp loģisko prātu un emocijām. Proti, bieži vien tu pieņem kādu lēmumu vai kaut kam piekrīti, jo loģiskais prāts saka – jā. Tikai vēlāk, kad noreaģē arī emocijas, tu sāc to nožēlot. Tev pietrūka laika, lai abas reakcijas- gan prāta, gan emociju asimilētu un ar abām kopā pieņemtu lēmumu. Jo lielāka sprauga starp šiem abiem pirkstiem, jo ilgāks laiks nepieciešams, lai abas reakcijas- gan prāta, gan emocijas satiktos.

Dalīties.

Atstāt Ziņu