Vārda dienu svin: Marģers, Anastasija

Pastāsti par labajiem darbiem

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Klāt skaistais Ziemassvētku laiks, brīdis, kad sirdī prieks un brīdis, kad prieku varam sniegt citiem. Tas ir īpašs laiks, kad katrs labais darbs ir novērtēts, katrs labais darbs ir sirsnības un labestīguma pilns, katrs labais darbs sniedz neizmērojamu sajūsmu! Nav vajadzīgs daudz, lai sagādātu prieku, nav vajadzīgs daudz, lai liktu kādam starot. Ir nepieciešams entuziasms, vēlme rīkoties, apņēmība un neatlaidība. Viss!

OJ dance studio dejotāji, dejotāji Jānis krūmiņš un Ojārs Nicmanis, www.noslepums.lv vadītāja Eva Savele-Gavare un www,patriotiem.lv vadītāja Aira Reinfelde kā arī sirsnīgais un labiem darbiem vienmēr atvērtais Danone kolektīvs nolēma radīt brīnumu! Un tapa ideja par svētku prieku dejā, par prieku ko radīt pirms svētkiem tiem, kam tas ir nepieciešams.

12. decembra rītā mēs visi devāmies uz sociālās aprūpes centru “Ezerkrasti”, kur ar lielu prieku un atvērtām sirsniņām mūs uzņēma “Ezerkrasti” dzīvojošie bērni. Mēs viņiem bijām kā brīnums, kā pēdējais lielais pasākums, kā atmiņas no kopējās dzīves, ko paņemt līdzi, jo jau dažas dienas pēc tam šī iestāde tika slēgta rekonstrukcijai un bērni izvadāti pa citiem Latvijas sociālajiem centriem. Šī neviltotā sajūsma bērnu acīs, šis prieks, šie labie vārdi ko saņēmām, tas viss bija neaprakstāmi skaisti, tas viss mums sniedza prieku un gandarījumu par paveikto. Jaunieši ir rets viesis šajā centrā, tāpēc nenovērtējama pieredze un neizsakāms prieks bērniem bija tieši par satikšanos ar vienaudžiem, iespēja ar viņiem dejot pēc pasākuma, iespēja būt sajūsmā par Danone sagādātajiem Danonki jogurtiem un Activia dzērieniem, neizmērojami liels prieks par Danonki zvēriņu un lielo jauko Izsalkumu, kurš izdancināja lielu daļu meiteņu. Tas viss bija neaprakstāmi skaisti!

19. decembra rītā mēs visi devāmies uz bērnu namu ”Ziemeļi” un iepriecinājām ar deju un Danone gardumiem tur dzīvojošos bērnus. Šeit gan lielu sajūsmu sniedz tieši Danonki un Izsalkums, kuriem visi gribēja pieķerties, apmīļoties vai uzprasīties opā. Tā bija jauna un nenovērtējama pieredze mums visiem un mēs visi pārliecinājāmies, ka, lai sagādātu milzu prieku nevajag daudz! Vajag tikai gribēt un pārējais vienkārši izdosies!

Mēs gribējām aicināt ik vienu uz labiem darbiem, mēs gribējām lūgt mums atrakstīt par jūsu labajiem darbiem, mēs gribētu ar šiem stāstiem iedvesmot ar vien vairāk un vairāk tautiešus, jo tikai roku rokā ejot pāri grūtībām, neaizmirstot līdzcilvēkus un sējot pozitīvismu, mēs panāksim ļoti daudz! Sūtiet man savus stāstus par paveiktajiem labajiem darbiem uz pasts@noslepums.lv un iedvesmosim arī pārējos!

Liels paldies par sadarbību: Danone kolektīvam, dejotājiem Airai, Jānim, Ojāram, Tomam, Viesturam, Simonai, Jūlijai, Paulai, Janai, Kristīnei, Innai, Jurim, Danai, Niklāvam, Eduardam, klavierspēles meitenei Lienei, mūsu lielieskajiem Danonki Jānim un Izsalkums Vilnim, dzejas meistaram Dinijai un rūķu meitenei, kā arī liels paldies SAC “Ezarkrasti” un bēnru nama “Ziemeļi” vadītājām par to, ka tika dota šī iespēja braukt un uzstāties!

Lai visiem jauki Ziemassvētki un pasakaini priecīgs Jaunais gads!

Eva

Dalīties.

Atstāt Ziņu