Vārda dienu svin: Vilis, Vilhelms

Pašai savas SLAIDĀ VIDUKĻA MEDĪBAS :)

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sveiki! Diezgan sen nebiju ienākusi šajā mājas lapā, tāpēc tikai šodien izlasīju par Slaidā vidukļa medībām un tā kā man šodien tāds liels pārdomu laiks un “dvēseles caureja” 🙂 , un pakonsultējoties ar savu ģimenes ārsti un palasot info internetā, ļoti nopietni esmu sev apsolījusi no šodienas pievērsties visam ko un kā daru, ēdu,utt, jo īpaši tāpēc, ka tas var palīdzēt man veselības ziņā. Galu galā esmu vēl jauna 🙂
Kad izlasīju par šo projektu, ja tā var teikt, mani tas tiešām ieinteresēja un nekad nebiju aizdomājusies par to, ka nevis tik daudz iespringt un lēkāt uz svariem katru nedēļu un satraukties par katru pienākošo vai nepazudušo gramu, bet mērīt savu vidukli. 🙂 Šobrīd esmu spara pilna un ticu, ka man izdosies!!! :)) 
Varbūt arī šada publiska paziņošana par savu iecerēto liks man turēties pie sava un nepadoties, jo parasti kaut kā ātri atmetu visam ar roku :))
 

Dalīties.

5 komentāru

  1. Elita Vaskova on

    Šodien atnācu uz darbu vasaras(paīsā un diezgan atkailinātā) kleitiņā un saņemu šādu komplimentu :<br>Tu jau vēl jauna, laba figūra, vari to atļauties :)<br>Tā kā Elīna, ja es to varēju savos 50, tad visas to varam!

Atstāt Ziņu