Vārda dienu svin: Lita, Sibilla, Teika

Pārmaiņu un jaunu sākumu gads: numeroloģiskā prognoze 2017.gadam

Pinterest LinkedIn Tumblr +


niversā 2017.gads nāk ar skaitļa 1 enerģiju. Skaitlis Viens atbilst Saulei, tas ir individuālistu skaitlis, vieninieks ir dabisks līderis. Vieninieks aktīvi darbojas, atrodas notikumu centrā, ir vadošs, apveltīts ar ambīcijām, oriģinalitāti un izturas neatkarīgi. Darbs labāk veicas vienatnē, arī lēmumi tiek pieņemti nerēķinoties ar citu domām. Vieninieks ir pionieris, izgudrotājs, nebaidās uzsākt ko jaunu un visu atrisina ar savu prātu. Vieniniekam labāk patīk vadīt, nevis uzklausīt citu padomus un ietekmēties no citu viedokļa. Kad viņa projekti kalpo gan paša, gan sabiedrības labā, viņš saņem finansiālu apbalvojumu. Vieninieks ne visai labi uzņem kritiku, ir sašutis, ja kāds norāda uz viņa kļūdām. Vieniniekam svarīga tīrība, kārtība, precizitāte, paklausība, nepieciešama mīlestība un sapratne, viņš necieš vulgaritāti, nevērību, apvainojumus un uzbāzību. 

2017.gads ir deviņu gadu cikla sākuma gads, kad jāplāno jaunais un jāieliek pamati savas dzīves deviņu gadu ēkai. Var sākt īstenot jebkuru jaunu projektu, kura īstenošanai nepieciešams ilgāks laiks, piemēram, mācības augstskolā. Vēlams paļauties uz sevi – es izloloju ideju, es projektēju, es uzsāku darbu. Pienākušas beigas ierobežojumiem, kas paralizēja ieceres iepriekšējā gadā. Nedrīkst pieļaut, ka agrākie zaudējumi, sarūgtinājumi un neveiksmes turpinātu tevi vajāt. Šogad tikai no tevis atkarīgs, kāds izveidosies tavs nākamais 9 gadu cikls. Šis gads noteikti nesīs pārmaiņas, gan nelielas, gan arī būtiskākas. Tā var būt darba maiņa, dzīvesvietas maiņa, pārcelšanās uz citu pilsētu vai pat valsti. Izmaiņas var skart biznesu, mākslu, jaunradi. Radīsies jaunas iespējas daudzās darbības sfērās, būs jaunas iepazīšanās vai atjaunosies agrākās attiecības. Var notikt izmaiņas personīgajā dzīvē.

Šis gads kopumā ir veiksmīgs un labvēlīgs svarīgu lēmumu pieņemšanai. Neļauj nevienam dominēt pār tevi vai traucēt realizēt tavas spējas. Gads sola paaugstinātu enerģiju un optimismu. Izmanto šo laiku, lai atklātu jaunus ceļus. Sāc meklēt iespējas, negaidi, ka tās pašas nāks pie tevis. Rīkojoties saprātīgi un izmantojot pozitīvo gada vibrāciju, vari sagaidīt atbalstu no ietekmīgiem cilvēkiem. Tev jāpielāgojas šī laika enerģiskajam tempam, nedrīkst pieļaut, ka notikumi tevi apsteidz.  Var notikt arī neparedzētas lietas, bet tādā gadījumā jāsaglabā miers un pašsavaldīšanās. Esi aktīva, neatkarīga, pārliecināta par sevi, rīkojies droši un izlēmīgi, centies apvaldīt impulsivitāti un neļaujies ātrām dusmām vai agresijas izpausmēm.

1. individuālajā gadā dažkārt vari justies nesaprasta, nākotne satrauc, jo sāc izrauties no ierastās vides, bet izkāpšana no deviņos gados būvētās komforta zonas var būt biedējoša. Iespējams, uzreiz būs grūti saprast, kur jaunajam ceļam vajadzētu vest. Skaidrība drīzāk iestāsies gada otrajā pusē.

Šajā gadā var uzsākt jaunas vai atjaunot esošās attiecības, bet cipars viens dažkārt var likt justies vientuļai un pamestai likteņa varā. Ja dzīvo kopā ar partneri, darbs var traucēt personīgajai dzīvei. Var parādīties vēlme dzīvot brīvāk, neatkarīgāk. Necenties stabilizēt situāciju, samierinies ar to, ka tā var mainīties.

Taro gada kārts – Mags. Tā norāda uz aktīvu dzīves pozīciju, pastāvību, neatkarību un ekstravagantu uzvedību. Mags liecina par prātīgu pieeju lietām un prāta skaidrību. Tev ir stabils darbs, labs atalgojums, bet vienlaikus tu vēlies tiekties uz ko jaunu, interesantu un labāk apmaksātu, tu nevēlies apstāties pie sasniegtā. Tev ir lieliski attīstītas līdera un laba vadītāja dotības, kā arī spilgti izteikta intuīcija. Mags iesaka darboties neatkarīgi, nepievēršot uzmanību apkārtējo viedoklim, bet nepretojoties pārmaiņām un jaunievedumiem. 

 

Numeroloģe izstrādā individuālās numeroloģiskās prognozes:
Ja Tevi ieinteresē kāds no zemāk aprakstītajiem pakalpojumiem, spied uz kupona un kontaktformā – raksti savu kontaktinformāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu