Vārda dienu svin: Līga

Organisma sakārtošanas programma – lielisks ķermenis un veselība

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ā uzlabot pašsajūtu, normalizēt svaru un uzturēt ķermeņa vitalitāti? Tie ir tikai daži no jautājumiem, kas rosās sieviešu un vīriešu prātos, ja ir veselības problēmas, nogurums, mazkustīgs dzīvesveids un citas 21.gadsimta cilvēkam raksturīgās kaites, no kurām apzināti vai neapzināti ikviens gribētu atbrīvoties.

Šeit apkopota mana – pirtnieka, masiera un dziednieka Edgara Tabūna pieredze, kas gūta saskarsmē ar cilvēkiem, kurus es masēju, izperu pirtī vai kuriem es palīdzu enerģētiski atbrīvoties no veselības traucējumiem.

Vispirms, par sievietēm tik aktuālo problēmu – celulītu un to, kā novērst tā rašanos. 

Anticelulīta masāža
Tā palīdz uz kādu laiku atgūt tvirtāku, izskatīgāku ādas un zemādas slāni cilvēka ķermenim. Protams, vajag stipri vien sakost zobus, lai veselu stundu izturētu diezgan sāpīgo vakuummasāžas posmu un arī aukstā medus masāžas posmu. Mani sapratīs tās sievietes, kuras ir izbaudījušas šo procedūru. Šī masāža dos rezultātu, bet īslaicīgu, ja mēs kopā ar jums, mīļās sievietes, neķersimies „vērsim pie ragiem” – nestrādāsim ar celulīta rašanās cēloņiem. Bieži klientes saka, ka neesot gatavas ierobežot un ar laiku atteikties no saldumiem, kūkām, cepumiem, tortēm, piena produktiem, taukiem, gaļas, kafijas, alkohola, no pārtikas, kas satur E vielas un konservantus. Jā, garšas baudas sajūta ir ļoti svarīga ikvienam, bet padomāsim, vai ir iespējas šo sajūtu rast, ēdot svaigu, veselīgu pārtiku?

Taču ir vēl divi soļi, kas var palīdzēt atbrīvoties no celulīta efektīvāk (paliekošāk), nekā parasta anticelulīta masāža.

Iekšējo orgānu masāža
Viscerālā hiroprakse jeb ķermeņa iekšējo orgānu masāža uzlabo visa organisma barības pārstrādes un vielmaiņas funkcijas pat līdz tādam līmenim, ka visi piesārņojumi, kas pēc savas būtības ir celulīts, tiek izvadīti no organisma. Protams, arī, izejot šīs masāžas kursu, ir jādomā par to, kā mainīt savus ēšanas paradumus, lai atkal nepiesārņotu savu organismu.

Jūs varat braukt uz Maskavu pie profesora A.T. Ogulova, bet varat nākt pie manis, lai izietu iekšējo orgānu masāžas kursu.

Pakāpeniska ēšanas paradumu maiņa uz svaigēšanu
Otrs solis, visrevolucionārākais, ir viegli, pakāpeniski, lēnām, bez stresiem un steigas, vēlams kopā ar savu mīļoto cilvēku pāriet uz svaigēšanu, tas ir, svaigu, dzīvu termiski neapstrādātu pārtikas produktu (augļi, ogas, dārzeņi, garšaugi, diedzēti graudi, dīgsti, sēklas u.c.) lietošanu uzturā. Apmēram 1–3 gadu laikā jūs gūsiet jaunu pasaules redzējumu, stipru veselību, atjaunotu ķermeni, vitalitāti, neizsīkstošu enerģiju, normalizētu ķermeņa svaru,– vai nav skaisti?
Un tas ir pieejams ikvienam, bez liekiem līdzekļu ieguldījumiem. Un lai šo procesu padarītu saistošāku, interesantāku, aizraujošāku, kā arī lai palīdzētu noturēties svaigēšanas pozīcijā, iesaku meklēt līdzīgi domājošus cilvēkus, lai dalītos pieredzē, rastu kopības sajūtu, lai gūtu iedvesmu un atbalstu. 

 

Te tikai divas idejas!

  • Svaigēšana arī Rēzeknē
    Viena no aktivitātēm, kas ikvienam interesentam dos ieskatu svaigēšanas ēdiena pagatavošanas metodēs un iedvesmos svaiga uztura ieviešanai ikdienā, ir svaigēšanas kulinārijas meistarklases Rēzeknē. Tikšanās reizēs Jūs būsiet priecīgi pārsteigti, cik garšīgas ir svaigēdāju saldās maizītes, ko pagatavosim izmantojot dehidratoru, cik spilgtas ir kūkas no svaigiem, dzīviem un termiski neapstrādātiem produktiem, cik garšīga ir svaigēdāju gatavotā šokolāde, kādu garšu buķeti sniedz svaigēdāju salāti ar saulespuķu sēklu mērcīti, cik atspirdzinošs un enerģētisks ir svaigēdāju zaļais kokteilis ar kviešu zelmeni, vīģēm un aprikozēm… Pieteikšanās svaigēšanas kulinārijas meistarklasēm jau sākusies. Vairāk informācijas mājas lapā: www.veselibassala.lv/svaigesana

 

  • Izbrīvē 5 dienas nesteidzīgai atpūtai par labu savam ķermenim
    Otra aktivitāte ir tikšanās kādā no „Organisma attīrīšanas, veselīga dzīvesveida un svara regulācijas” vasaras programmas norises laikiem maijā, jūnijā, augustā. Izdzīvojot programmā paredzētās 5 dienas, jums radīsies precīzs priekšstats par to, ka Jūs paši, nedaudz un pakāpeniski mainot savus ikdienas dzīves paradumus, varēsiet normalizēt savu svaru, atgūt un uzturēt dzīves enerģiju un prieku, labvēlīgāk un iecietīgāk skatīties uz līdzcilvēkiem un apkārtējo pasauli, spēsit uz visiem laikiem atbrīvoties no kādām sen traucējošām kaitēm. Labi būs arī tas, ka jums šajās dienās rokās tiks ielikts izziņas pavediena galiņš, kas jūs ar laiku aizvedīs līdz veselībai, mieram, labsajūtai un mīlestībai. Programmas apraksts, norišu datumi un pieteikšanās kārtība atrodama: www.veselibassala.lv/projekti.

 

Vairāk informācijas:
Edgars Tabūns (pirtnieks, masieris, dziednieks)
+371 22045577
etgars15@inbox.lv
www.veselibassala.lv

Dalīties.

5 komentāru

  1. Gribētu vairāk uzzinat par iekšējo orgānu masāžu. Kuri orgāni tiek izmasēti un kā tas tehniski notiek?

  2. Nenoliedzu,ka svaigēšana ir kaut kas ļoti labs, BET – kur lai ziemā izrauj svaigus dārzeņus, augļus un ogas? Domājiet- veikala augļi ir tik labi, stipri šaubos, palasiet, kā tos audzē un ar ko apsmidzina!!!

  3. Manam vīram šis speciālists ar savām reliģiozajām runām sagrozījis galvu ar kaut kādu ticību, izjauca attiecības un pārvilināja savā "ticībā". Attiecības izjuka, no sievietes laimes pelni vien palika…:)

Atstāt Ziņu