Vārda dienu svin: Ludmila, Laimdots, Laimiņš

Numeroloģiskā prognoze SEPTEMBRIM

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Šis mēnesis pastiprina visa gada enerģiju. Septembris var izrādīties smagnējs mēnesis, kad īpaša uzmanība jāpievērš veselībai, darba apstākļiem, savām finansēm. Var rasties sajūta, ka tiek uzkrauts pārāk daudz problēmu un neviens nepalīdz ar tām tikt galā. Darbā var pieaugt slodze, tāpēc pievērs uzmanību detaļām, lai nekļūdītos. Neļaujies pesimismam, nemēģini skumjas un rudens melanholiju noslīcināt alkoholā. Turpini lēnām doties uz priekšu un atceries, ka nāks nākamais mēnesis ar priecīgāku noskaņojumu. Pagaidām izvairies no lieliem tēriņiem, papildu darba pienākumiem un lielas atbildības. Ievēro veselīgu dzīvesveidu, pasaudzē veselību un centies pamanīt visu, kas vairo prieku un optimismu.  

 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju.

Numeroloģe Līga Elizabete Balode piedāvā izstrādāt arī individuālās numeroloģiskās prognozes:

 •  Pilns numeroloģiskais portrets
  Ietver: personības raksturojumu, rakstura stiprās un vājās puses, personības dzīves ceļa un dzīves uzdevumu aprakstu, resursu uzskaitījumu, ar kuriem veikt savu dzīves uzdevumu. Cena: 35,- EUR.
 •  Numeroloģiskā prognoze gadam
  Ietver: individuālā un likteņa gada un mēnešu uzdevumus un iespējas, individuālo gada veiksmīgo dienu kalendāru. Cena: 20,- EUR.
 •  Numeroloģiskā prognoze trīs gadiem
  Ietver: individuālā gada un mēnešu uzdevumus un vēlamās darbības, labvēlīgās dienas kādu darbību uzsākšanai, individuālo kalendāru tuvākajam gadam. Cena: 35,- EUR.
 •  Saderības numeroloģiskais portrets
  Ietver: abu partneru personības raksturojumu, rakstura stipro un vājo pušu aprakstu, personību saderību, katra partnera individuālo dzīves ceļu un dzīves uzdevumu, prognozi tuvākajiem gadiem, kam būtu jāpievērš uzmanība attiecībās. Cena: 40,- EUR.

Ja Tevi ieinteresē kāds no zemāk aprakstītajiem pakalpojumiem, raksti mums uz sp@sievietespasaule.lv. Mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu