Vārda dienu svin: Zigfrīds, Ainārs, Uva

Numeroloģiskā prognoze SEPTEMBRIM

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Septembris būs nemierīgs, kņadas un steigas pilns mēnesis. Viss var uzņemt pamatīgu ātrumu un beigties ar neprognozējamu rezultātu. Jāpadara lietas un darbi, kas nav savstarpēji saistīti. Darbus, kas prasa kārtību un lielu cītību, labāk atlikt, jo koncentrēšanās spējas nebūs tās labākās.

Centies izvairīties no ilgtermiņa lēmumu pieņemšanas, bet vari reklamēt sevi un savu nodarbošanos vai biznesu. Nav īstais brīdis uzticēties visiem piedāvājumiem un solījumiem, jo daudzi no tiem var izrādīties bez seguma.

Cik iespējams, ceļo, satiecies ar cilvēkiem, apmeklē izstādes, koncertus, teātri. Nebrīnies, ka var uznākt vēlme pēc kāda sānsoļa, bet to gan labāk septiņreiz pārdomāt, vai ir vērts.

Vari izmēģināt laimi loterijā, ja kopumā esi veiksminiece. Visas domas un idejas par pārmaiņām ir apsveicamas. Ja šajā laikā ļausies iedvesmai un palaidīsi domas Visumā, tas parūpēsies par realizāciju. Šajā mēnesī uzsāktas jaunas attiecības var būt noturīgas ilgu laiku.

 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju.

Numeroloģe Līga Elizabete Balode piedāvā izstrādāt arī individuālās numeroloģiskās prognozes:

 • Pilns numeroloģiskais portrets
  Ietver: personības raksturojumu, rakstura stiprās un vājās puses, personības dzīves ceļa un dzīves uzdevumu aprakstu, resursu uzskaitījumu, ar kuriem veikt savu dzīves uzdevumu. Cena: 35,- EUR.
 • Numeroloģiskā prognoze gadam
  Ietver: individuālā un likteņa gada un mēnešu uzdevumus un iespējas, individuālo gada veiksmīgo dienu kalendāru. Cena: 20,- EUR.
 • Numeroloģiskā prognoze trīs gadiem
  Ietver: individuālā gada un mēnešu uzdevumus un vēlamās darbības, labvēlīgās dienas kādu darbību uzsākšanai, individuālo kalendāru tuvākajam gadam. Cena: 35,- EUR.
 • Saderības numeroloģiskais portrets
  Ietver: abu partneru personības raksturojumu, rakstura stipro un vājo pušu aprakstu, personību saderību, katra partnera individuālo dzīves ceļu un dzīves uzdevumu, prognozi tuvākajiem gadiem, kam būtu jāpievērš uzmanība attiecībās. Cena: 40,- EUR.

Ja Tevi ieinteresē kāds no zemāk aprakstītajiem pakalpojumiem, raksti mums uz sp@sievietespasaule.lv. Mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu