Vārda dienu svin: Vitolds, Lolita, Letīcija

Numeroloģiskā prognoze septembrim

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Numeroloģe
Līga Bērziņa, www.pasaules.lv

is būs ļoti piemērots mēnesis, lai sāktu mācīties – gan ikdienišķas lietas, gan sarežģītas zinātnes, gan ezotēriskas, mistiskas mācības. Vari minēt dzīves rēbusus, atrisināt tādas mīklas, kas iepriekš nedevās rokā, vari uzņemties darbus, kuros iepriekš neorientējies. Prāts strādās ar pastiprinātu jaudu, var rasties vēlme apgūt ko jaunu, par ko kādreiz esi sapņojusi, bet neesi uzdrošinājusies, vai arī idejas radīsies pēkšņi – atliek tikai tās realizēt. Vari izmantot spa vai sanatorijas piedāvājumu, bet šajā mēnesī gan labāk vienatnē.
Savukārt septembra horoskopus, proti, ko labu un jaunu zvaigznes sola katrai zodiaka zīmei, vari izlasīt šeit >>>

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus, dziļāk iepazīt un izprast sevi, kā arī rast atbildes uz daudziem un dažādiem jautājumiem, vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā pie Līgas Bērziņas. Uzzini, kā pieteikties šeit  >> 

IESPĒJA – VIRTUĀLIE NUMEROLOĢIJAS PAKALPOJUMI!
Domājot par tiem, kas netiek uz klātienes konsultācijām Rīgā, taču ļoti vēlētos izzināt sevi nedaudz vairāk un varbūt rast atbildi arī uz kādu jautājumu, kas nedod mieru, piedāvājam arī virtuālo konsultāciju iespēju – pasūtīt numeroloģisko portretu, prognozi 3 gadiem vai saderības portretu. Ja Tevi kāds no šiem pakalpojumiem ieinteresējis, spied uz kupona, atvērsies vēstules forma- raksti savu kontaktinformāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu