Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Numeroloģiskā prognoze septembrim

Pinterest LinkedIn Tumblr +

eptembris ir veiksmīgs laiks naudai un biznesam. Ģimenei un draugiem nāksies samierināties, ka iegrimsi darbā, bet, lai izvairītos no strīdiem un nesaprašanās, labāk paskaidro, kāpēc tā notiek. Tavs šarms un autoritāte sasniegs savu virsotni, tu apbursi visus – no tuvējā veikala pārdevēja līdz bosam. Droši uzņemies atbildīgus darbus un uzdevumus, vari rīkoties ar naudas lietām. Ja esi radošs un māksliniecisks cilvēks – šis ir popularitātes un iespējas labi nopelnīt laiks. 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus, dziļāk iepazīt un izprast sevi, kā arī rast atbildes uz daudziem un dažādiem jautājumiem, vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā pie Līgas Bērziņas. Uzzini, kā pieteikties šeit  >> 

Individuālie numeroloģijas piedāvājumi!
Piedāvājam virtuālo konsultāciju iespēju – iespēju pasūtīt numeroloģisko portretu, prognozi 3 gadiem vai saderības portretu. Ja Tevi kāds no šiem pakalpojumiem ieinteresējis, spied uz kupona, atvērsies vēstules forma – raksti savu kontaktinformāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu