Vārda dienu svin: Vilis, Vilhelms

Numeroloģiskā prognoze pirmsjāņu nedēļai

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Šajā nedēļā būs daudz darba, bet arī izklaides vilks uz visām pusēm. Ideāls laiks atvaļinājumam. Vari gūt gandarījumu un  prieku ceļojumā kopā ar mīļoto cilvēku vai tuviem draugiem. Pacenties ierobežot tēriņus, tā vietā nodarbojies ar pašreklāmu. Problēmu risināšanu atliec uz vēlāku laiku. Var uzsmaidīt veiksme, kad būsi īstajā laikā īstajā vietā. Sagaidi vasaras sākumu ar optimismu.

 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus, dziļāk iepazīt un izprast sevi, kā arī rast atbildes uz daudziem un dažādiem jautājumiem, vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā pie Līgas Bērziņas. Uzzini, kā pieteikties šeit  >> 

Individuālie numeroloģijas piedāvājumi!
Piedāvājam virtuālo konsultāciju iespēju – iespēju pasūtīt numeroloģisko portretu, prognozi 3 gadiem vai saderības portretu. Ja Tevi kāds no šiem pakalpojumiem ieinteresējis, spied uz kupona, atvērsies vēstules forma – raksti savu kontaktinformāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!

 

Dalīties.

1 komentārs

Atstāt Ziņu