Vārda dienu svin: Vitolds, Lolita, Letīcija

Numeroloģiskā prognoze pēdējai septembra nedēļai

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ī nedēļa ir kā zaļa oāze, pieturvieta straujajā skrējienā. Valda prieks un līksme. Kurš gan nevēlētos to izbaudīt? Atvelc elpu, pirms dodies tālāk ar jauniem spēkiem. Labs laiks reklāmai, ieteicami braucieni, komandējumi, kursi, semināri. Runā un raksti, tevi uzklausīs un – galvenais – sapratīs. Ja jādara kas apnicīgs, labāk to atlikt uz kādu laiku. Var gadīties iztērēt naudu par kādu bezgaumīgu nieku, bet, ja tas rada prieku – kāpēc gan sev to liegt. Vari darba vietā ieviest radošumu un intimitāti, lai prieks iet uz darbu un strādāt.  

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus, dziļāk iepazīt un izprast sevi, kā arī rast atbildes uz daudziem un dažādiem jautājumiem, vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā pie Līgas Bērziņas. Uzzini, kā pieteikties šeit  >> 

Individuālie numeroloģijas piedāvājumi!
Piedāvājam virtuālo konsultāciju iespēju – iespēju pasūtīt numeroloģisko portretu, prognozi 3 gadiem vai saderības portretu. Ja Tevi kāds no šiem pakalpojumiem ieinteresējis, spied uz kupona, atvērsies vēstules forma – raksti savu kontaktinformāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu