Vārda dienu svin: Vitolds, Lolita, Letīcija

Numeroloģiskā prognoze pēclieldienu nedēļai

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ī nedēļa ir piemērots laiks, lai pabeigtu iesāktās lietas un atbrīvotos no traucējošā un liekā galvā, mājās, darbā, attiecībās. Neko jaunu labāk nesāc. Uzticies savai intuīcijai, tā skaļā balsī teiks tev priekšā, uz kuru pusi doties. Vari reklamēt sevi, paslavēt un palielīties. Atradīsies pateicīgi klausītāji, kas sapratīs un tevi pieņems. Esi devīga, tas atmaksāsies turpmāk.

 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus, dziļāk iepazīt un izprast sevi, kā arī rast atbildes uz daudziem un dažādiem jautājumiem, vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā pie Līgas Bērziņas. Uzzini, kā pieteikties šeit  >> 

Izmanto iespēju – individuālie numeroloģijas piedāvājumi!
Domājot par tiem, kas netiek uz klātienes konsultācijām Rīgā, taču ļoti vēlētos izzināt sevi nedaudz vairāk un varbūt rast atbildi arī uz kādu jautājumu, kas nedod mieru, piedāvājam arī virtuālo konsultāciju iespēju – pasūtīt numeroloģisko portretu, prognozi 3 gadiem vai saderības portretu. Ja Tevi kāds no šiem pakalpojumiem ieinteresējis, spied uz kupona, atvērsies vēstules forma- raksti savu kontaktinformāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu