Vārda dienu svin: Līga

Numeroloģiskā prognoze OKTOBRIM

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Šajā mēnesī vari ieplānot kādu ceļojumu vai izbraukumu, lai atvilktu elpu lielajiem darbiem pa vidu. Šajā darbīgajā un nopietnajā gadā tu esi pelnījusi sevi palutināt, un oktobris tam ir īsti piemērots. Turi acis un ausis vaļā, jo var parādīties kāda laba iespēja, un būtu žēl to palaist garām. Tomēr, pirms to pieņemt, kārtīgi apsver visus plusus un mīnusus, jo var gadīties, ka tik ļoti gribēsies pārmaiņas, ka, no vilka bēgot, vari uzskriet lācim. Labs laiks jaunu kontaktu dibināšanai, vari iepazīties ar cilvēkiem, kas tev var pavērt jaunus ceļus vai palīdzēt pašreizējā dzīves situācijā.  

 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju.

Numeroloģe Līga Elizabete Balode piedāvā izstrādāt arī individuālās numeroloģiskās prognozes:

 •  Pilns numeroloģiskais portrets
  Ietver: personības raksturojumu, rakstura stiprās un vājās puses, personības dzīves ceļa un dzīves uzdevumu aprakstu, resursu uzskaitījumu, ar kuriem veikt savu dzīves uzdevumu. Cena: 35,- EUR.
 •  Numeroloģiskā prognoze gadam
  Ietver: individuālā un likteņa gada un mēnešu uzdevumus un iespējas, individuālo gada veiksmīgo dienu kalendāru. Cena: 20,- EUR.
 •  Numeroloģiskā prognoze trīs gadiem
  Ietver: individuālā gada un mēnešu uzdevumus un vēlamās darbības, labvēlīgās dienas kādu darbību uzsākšanai, individuālo kalendāru tuvākajam gadam. Cena: 35,- EUR.
 •  Saderības numeroloģiskais portrets
  Ietver: abu partneru personības raksturojumu, rakstura stipro un vājo pušu aprakstu, personību saderību, katra partnera individuālo dzīves ceļu un dzīves uzdevumu, prognozi tuvākajiem gadiem, kam būtu jāpievērš uzmanība attiecībās. Cena: 40,- EUR.

Ja Tevi ieinteresē kāds no zemāk aprakstītajiem pakalpojumiem, raksti mums uz sp@sievietespasaule.lv. Mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu