Vārda dienu svin: Visvaldis, Nameda, Ritvaldis

Numeroloģiskā prognoze OKTOBRIM

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Oktobri vajadzētu izmantot, lai mierā, laimē un pārticībā atjaunotu spēkus, ko esi iztērējusi, palīdzot citiem šajā gadā. Tam noderēs izbraukums uz jau agrāk apmeklētu, jauku vietu. Tuvinieki var mainīt tavus plānus. Tāpat nevajadzētu atteikt tiem, kuriem nepieciešama tava palīdzība, bet tikai tad, ja to lūdz. Palīdzēšana neprasot izdara vairāk ļauna nekā laba.

Šajā mēnesī pirmajā vietā vajadzētu būt tuviniekiem un draugiem. Vari sarīkot radinieku salidojumu vai draugu satikšanos, lai visiem ir prieks. Galvenais ir būt kopā ar tiem, kurus mīli, un ļaut viņiem saprast, cik daudz viņi tev nozīmē.

Ir vērts kaut nedaudz mēģināt sakārtot finansiālos jautājumus. Iesāktās lietas paveic līdz galam, bet jaunas saistības nevajag uzņemties un solījums arī labāk nedot.

Ja rodas vēlme pēc pārmaiņām tuvākajā vidē vai tieši savās mājās, pienācis laiks tās realizēt. Ja negribas lielas pārmaiņas, sāc ar mazumu, tas sagādās gandarījumu.

 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju.

Numeroloģe Līga Elizabete Balode piedāvā izstrādāt arī individuālās numeroloģiskās prognozes:

 • Pilns numeroloģiskais portrets
  Ietver: personības raksturojumu, rakstura stiprās un vājās puses, personības dzīves ceļa un dzīves uzdevumu aprakstu, resursu uzskaitījumu, ar kuriem veikt savu dzīves uzdevumu. Cena: 35,- EUR.
 • Numeroloģiskā prognoze gadam
  Ietver: individuālā un likteņa gada un mēnešu uzdevumus un iespējas, individuālo gada veiksmīgo dienu kalendāru. Cena: 20,- EUR.
 • Numeroloģiskā prognoze trīs gadiem
  Ietver: individuālā gada un mēnešu uzdevumus un vēlamās darbības, labvēlīgās dienas kādu darbību uzsākšanai, individuālo kalendāru tuvākajam gadam. Cena: 35,- EUR.
 • Saderības numeroloģiskais portrets
  Ietver: abu partneru personības raksturojumu, rakstura stipro un vājo pušu aprakstu, personību saderību, katra partnera individuālo dzīves ceļu un dzīves uzdevumu, prognozi tuvākajiem gadiem, kam būtu jāpievērš uzmanība attiecībās. Cena: 40,- EUR.

Ja Tevi ieinteresē kāds no zemāk aprakstītajiem pakalpojumiem, raksti mums uz sp@sievietespasaule.lv. Mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu