Vārda dienu svin: Vitolds, Lolita, Letīcija

Numeroloģiskā prognoze oktobrim

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Horoskopu oktobrim lasi ŠEIT >>

ktobris ir ļoti piemērots mēnesis mācībām – vari izcili apgūt gan ikdienišķas lietas, gan sarežģītas zinātnes, kā arī ezotēriskas, mistiskas mācības. Pat, ja ar zināšanu apguvi un izglītošanos esi uz „jūs”, vari atrast kādu vērtīgu, interesantu lasāmvielu un nolikt pa rokai brīžiem, kad rodas vēlme palasīt. Prāts strādās ar pastiprinātu jaudu, vari pievērsties biznesa lietām, grāmatvedībai, var rasties idejas, kā nopelnīt papildu līdzekļus. Lai arī idejas radīsies pēkšņi – atliek tikai tās realizēt. Vari realizēt lielus plānus un grandiozas idejas. Pastāv iespēja saņemt kāroto un ilgi gaidīto atzinību vai paaugstinājumu darbā. 


Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus, dziļāk iepazīt un izprast sevi, kā arī rast atbildes uz daudziem un dažādiem jautājumiem, vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā pie Līgas Bērziņas. Uzzini, kā pieteikties šeit  
>> 

Izmanto iespēju – individuālie numeroloģijas piedāvājumi!
Domājot par tiem, kas netiek uz klātienes konsultācijām Rīgā, taču ļoti vēlētos izzināt sevi nedaudz vairāk un varbūt rast atbildi arī uz kādu jautājumu, kas nedod mieru, piedāvājam arī virtuālo konsultāciju iespēju – pasūtīt numeroloģisko portretu, prognozi 3 gadiem vai saderības portretu. Ja Tevi kāds no šiem pakalpojumiem ieinteresējis, spied uz kupona, atvērsies vēstules forma- raksti savu kontaktinformāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

1 komentārs

Atstāt Ziņu