Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Numeroloģiskā prognoze OKTOBRIM

Pinterest LinkedIn Tumblr +

āļus skaita rudenī, tā saka tautas gudrība. Pienācis laiks gada sākumā vizualizēto panākumu saskaitīšanai – kas izdevies, sasniegts, kam vēl jāpievērš uzmanība un jāvelta darbs atlikušajos gada mēnešos. Sajūta, kā slīdot no kalna – daudz jau aiz muguras, vēl daudz jāpagūst, bet priekšā vairs tikai divi lieliski mēneši. Mazliet bail no nākotnes un žēl šķirties no ierastā. Var rasties zaudējuma sajūta. Tāpēc nedomā tik ļoti par sevi kā par citu cilvēku vajadzībām. 

 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus, dziļāk iepazīt un izprast sevi, kā arī rast atbildes uz daudziem un dažādiem jautājumiem, vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā pie Līgas Bērziņas. Uzzini, kā pieteikties šeit  >> 

Individuālie numeroloģijas piedāvājumi!
Piedāvājam virtuālo konsultāciju iespēju – iespēju pasūtīt numeroloģisko portretu, prognozi 3 gadiem vai saderības portretu. Ja Tevi kāds no šiem pakalpojumiem ieinteresējis, spied uz kupona, atvērsies vēstules forma – raksti savu kontaktinformāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu