Vārda dienu svin: Jūlijs, Ainis

Numeroloģiskā prognoze NOVEMBRIM

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Novembrī var sākt sajust gada noslēguma satraukumu, sajūtas un emocijas, ka kaut kas palicis neizdarīts, kas noteikti jāpaspēj. Nevajag darbu uzskatīt par vissvarīgāko savā dzīvē. Visapkārt virmos idejas un atklājumi, tomēr jautājumu var rasties vairāk nekā atbilžu, un prātam būs jāstrādā dubultā slodzē. Ja kaut kas ķeras un neizdodas, vērts apstāties un apdomāt, vai pati neesi visu sarežģījusi. Pat ja neesi ticīga, vari aizdomāties par dvēseliskām sajūtām un vērtībām. Vari doties savai izpratnei piemērotā svētceļojumā, tādā veidā var izdoties piekļūt savai intuīcijai un zemapziņai. Skrējiens uz vietas jāpiepilda ar noturīgāku saturu. Ja atradīsi laiku sev, tas būs ieguldījums personīgajai izaugsmei. Vari pārdomāt savas vēlmes, kādas tās ir, vai tas ir tas, ka tev tiešām nepieciešams. Spējot atteikties no vecā, atradīsi sevī ko jaunu un nebijušu. Gandarījumu vari gūt par katru vismazāko sīkumu, kas ved tevi pretī pārmaiņām.

 

Numeroloģe Līga Elizabete Balode piedāvā izstrādāt arī individuālās numeroloģiskās prognozes:

 • Pilns numeroloģiskais portrets
  Ietver: personības raksturojumu, rakstura stiprās un vājās puses, personības dzīves ceļa un dzīves uzdevumu aprakstu, resursu uzskaitījumu, ar kuriem veikt savu dzīves uzdevumu. Cena: 35,- EUR.
 • Numeroloģiskā prognoze gadam
  Ietver: individuālā un likteņa gada un mēnešu uzdevumus un iespējas, individuālo gada veiksmīgo dienu kalendāru. Cena: 20,- EUR.
 • Numeroloģiskā prognoze trīs gadiem
  Ietver: individuālā gada un mēnešu uzdevumus un vēlamās darbības, labvēlīgās dienas kādu darbību uzsākšanai, individuālo kalendāru tuvākajam gadam. Cena: 35,- EUR.
 • Saderības numeroloģiskais portrets
  Ietver: abu partneru personības raksturojumu, rakstura stipro un vājo pušu aprakstu, personību saderību, katra partnera individuālo dzīves ceļu un dzīves uzdevumu, prognozi tuvākajiem gadiem, kam būtu jāpievērš uzmanība attiecībās. Cena: 40,- EUR.

Ja Tevi ieinteresē kāds no zemāk aprakstītajiem pakalpojumiem, raksti mums uz sp@sievietespasaule.lv. Mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu