Vārda dienu svin: Vitolds, Lolita, Letīcija

Numeroloģiskā prognoze novembrim

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ajā mēnesī pastāv iespēja rast risinājumu problēmai, kas nav devusi mieru visu gadu. Vari dalīties savos atklājumos ar cilvēkiem, kurus šogad esi iepazinusi. Ziedo savu laiku līdzcilvēkiem, panākumi atnāks pie tā, kurš nesavtīgi palīdzēs citiem. Šis ir pašatdeves laiks. Nokārto gan emocionālus, gan finansiālos parādus, izdari kopsavilkumu par gada laikā paveikto un saplāno vēl darāmo. Noderētu kādas ezotēriskas vai reliģiskas ievirzes mācības vai kursi. Laiks saņemt atbildes uz saviem jautājumiem.

 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus, dziļāk iepazīt un izprast sevi, kā arī rast atbildes uz daudziem un dažādiem jautājumiem, vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā pie Līgas Bērziņas. Uzzini, kā pieteikties šeit  >> 

Izmanto iespēju – individuālie numeroloģijas piedāvājumi!
Domājot par tiem, kas netiek uz klātienes konsultācijām Rīgā, taču ļoti vēlētos izzināt sevi nedaudz vairāk un varbūt rast atbildi arī uz kādu jautājumu, kas nedod mieru, piedāvājam arī virtuālo konsultāciju iespēju – pasūtīt numeroloģisko portretu, prognozi 3 gadiem vai saderības portretu. Ja Tevi kāds no šiem pakalpojumiem ieinteresējis, spied uz kupona, atvērsies vēstules forma- raksti savu kontaktinformāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu