Vārda dienu svin: Vilis, Vilhelms

Numeroloģiskā prognoze NOVEMBRIM

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ovembrī šajā panākumu, slavas un peļņas gadā tiek dota otrā elpa. Pēdējais brīdis uzsākt jaunu biznesu, jaunus projektus. Nākamajā gadā enerģijas būs mazāk, tāpēc piedomā, kā neizsaimniekot savu enerģiju un kur ieguldīt. Vari sākt apdomāt nākamā gada plānus. Pēdējais brīdis kaut ko mainīt, ja visu gadu esi par to domājusi, bet neesi saņēmusies. Vari sākt iegādāties Ziemassvētku dāvanas, jo gada nogalē nepietiks ne laika, ne enerģijas, un var pietrūkt arī naudas. Šajā mēnesī dzīve katru noliks savā vietā, viss darbojas pēc principa „ko sēsi, to pļausi”. Vari veikt darbības ar nekustamo īpašumu, kārtot mantojuma lietas, veikt finanšu darījumus. Pievērs uzmanību veselības stāvoklim. 

 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus, dziļāk iepazīt un izprast sevi, kā arī rast atbildes uz daudziem un dažādiem jautājumiem, vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā pie Līgas Bērziņas. Uzzini, kā pieteikties šeit  >> 

Individuālie numeroloģijas piedāvājumi!
Piedāvājam virtuālo konsultāciju iespēju – iespēju pasūtīt numeroloģisko portretu, prognozi 3 gadiem vai saderības portretu. Ja Tevi kāds no šiem pakalpojumiem ieinteresējis, spied uz kupona, atvērsies vēstules forma – raksti savu kontaktinformāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu