Vārda dienu svin: Dzidra, Gunita, Loreta, Dzidris

Numeroloģiskā prognoze no 27.jūlija līdz 2.augustam

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ī nedēļa ir piemērots laiks, lai aktīvi iesaistītos ģimenes un mājas ritmā. Jauni, kopīgi veicami plāni mājvietai kopā ar ģimenes locekļiem, jo tavi līdera dotumi jāliek lietā. Brīvajām dāmām var parādīties iespēja satikt savu otro pusīti. Attiecībās esošajiem vajadzētu atsvaidzināt attiecības ar partneri. Lielisks laiks, lai paziņotu par saderināšanos. Daudzsološs laiks nekustamā īpašuma pirkšanai. Vari realizēt savus plānus, pabeigt iesāktos darbus. Var atklāties slēptie talanti un padosies radošie procesi.  

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus, dziļāk iepazīt un izprast sevi, kā arī rast atbildes uz daudziem un dažādiem jautājumiem, vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā pie Līgas Bērziņas. Uzzini, kā pieteikties šeit  >> 

Individuālie numeroloģijas piedāvājumi!
Piedāvājam virtuālo konsultāciju iespēju – iespēju pasūtīt numeroloģisko portretu, prognozi 3 gadiem vai saderības portretu. Ja Tevi kāds no šiem pakalpojumiem ieinteresējis, spied uz kupona, atvērsies vēstules forma – raksti savu kontaktinformāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu