Vārda dienu svin: Vitolds, Lolita, Letīcija

Numeroloģiskā prognoze nedēļai no 9. līdz 15.novembrim

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ajā nedēļā jutīsi lielu vēlēšanos doties uz priekšu, darboties, aktīvi rīkoties. Sīkas nebūšanas var bremzēt kustību. Esi pacietīga, lai gan ļoti vēlēsies traukties uz priekšu neatskatoties, vēlams nesteigties un atslābināties. Ar lielo plānu īstenošanu labāk nogaidīt, kamēr nebūs skaidrs, kā un vai vispār tie ir realizējami, labāk pabeigt iepriekšējā periodā nepabeigtās lietas. Ja jādara kas svarīgs, labāk septiņreiz nomēri – vienreiz nogriez.  Vari sastapt arī vilcināšanos no citu cilvēku puses. Iemācies diplomātiski un taktiski sadarboties ar citiem, uzklausi pārējos, tas var palīdzēt īstenot tavus mērķus. Izmanto laiku, lai stiprinātu partnerattiecības. Laiks romantikai. 

 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus, dziļāk iepazīt un izprast sevi, kā arī rast atbildes uz daudziem un dažādiem jautājumiem, vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā pie Līgas Bērziņas. Uzzini, kā pieteikties šeit  >> 

Individuālie numeroloģijas piedāvājumi!
Piedāvājam virtuālo konsultāciju iespēju – iespēju pasūtīt numeroloģisko portretu, prognozi 3 gadiem vai saderības portretu. Ja Tevi kāds no šiem pakalpojumiem ieinteresējis, spied uz kupona, atvērsies vēstules forma – raksti savu kontaktinformāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu