Vārda dienu svin: Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra

Numeroloģiskā prognoze nedēļai no 9. līdz 15. martam

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Šajā nedēļā, gaidot pavasara iestāšanos, vari nodoties dzīves jēgas un atbilžu meklējumiem. Radīsies šaubas par darbu, attiecībām, dzīvesveidu. Gribēsi zināt – nu, kāpēc tā? Uz katru jautājumu ir atbilde – ja uzdosi jautājumu, saņemsi atbildi. Bet varbūt vienkārši piedod, atlaid un aizmirsti. Vari dalīties domās un pārdzīvojumos ar satiktajiem cilvēkiem. Noderīga var izrādīties ezotēriska pasaules uzbūves izpratne vai pievēršanās ticības jautājumiem. Vienīgi neatliekami pienākumi var neļaut veltīt tik daudz laika vienatnei, cik gribētos. Aizdomājoties par globāliem vai eksistenciāliem jautājumiem, var pārņemt satraukums.

 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju.

Numeroloģe Līga Elizabete Balode piedāvā izstrādāt arī individuālās numeroloģiskās prognozes:

 •  Pilns numeroloģiskais portrets
  Ietver: personības raksturojumu, rakstura stiprās un vājās puses, personības dzīves ceļa un dzīves uzdevumu aprakstu, resursu uzskaitījumu, ar kuriem veikt savu dzīves uzdevumu. Cena: 35,- EUR.
 •  Numeroloģiskā prognoze gadam
  Ietver: individuālā un likteņa gada un mēnešu uzdevumus un iespējas, individuālo gada veiksmīgo dienu kalendāru. Cena: 20,- EUR.
 •  Numeroloģiskā prognoze trīs gadiem
  Ietver: individuālā gada un mēnešu uzdevumus un vēlamās darbības, labvēlīgās dienas kādu darbību uzsākšanai, individuālo kalendāru tuvākajam gadam. Cena: 35,- EUR.
 •  Saderības numeroloģiskais portrets
  Ietver: abu partneru personības raksturojumu, rakstura stipro un vājo pušu aprakstu, personību saderību, katra partnera individuālo dzīves ceļu un dzīves uzdevumu, prognozi tuvākajiem gadiem, kam būtu jāpievērš uzmanība attiecībās. Cena: 40,- EUR.

Ja Tevi ieinteresē kāds no zemāk aprakstītajiem pakalpojumiem, raksti mums uz sp@sievietespasaule.lv. Mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu