Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Numeroloģiskā prognoze nedēļai no 9. līdz 15.martam

Pinterest LinkedIn Tumblr +
ajā nedēļā būs nepieciešama pacietība, jo būs daudz un cītīgi jāstrādā. Tas var šķist pat sīkumains,  nenozīmīgs, apnicīgs un neviena nepamanīts darbs. Visu gribēsies izdarīt ātri, bet tas var neizdoties, var sanākt piņķerēties ar sīkumiem. Iesaisti ģimeni savos iesāktajos darbos vai palīdzi kādam no savējiem ieviest kārtību sen nepārcilātajās lietās vai atliktajos darbos. Var gadīties, ka kāds negribēs norēķināties par tavu padarīto darbu, atliec samaksas jautājumus uz nākamo nedēļu. Nav vēlams iegādāties dārgas lietas, bet centies būt gandarīta par paveikto pat tad, ja neviens cits to nenovērtē. 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus, dziļāk iepazīt un izprast sevi, kā arī rast atbildes uz daudziem un dažādiem jautājumiem, vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā pie Līgas Bērziņas. Uzzini, kā pieteikties šeit  >> 

Izmanto iespēju – individuālie numeroloģijas piedāvājumi!
Domājot par tiem, kas netiek uz klātienes konsultācijām Rīgā, taču ļoti vēlētos izzināt sevi nedaudz vairāk un varbūt rast atbildi arī uz kādu jautājumu, kas nedod mieru, piedāvājam arī virtuālo konsultāciju iespēju – pasūtīt numeroloģisko portretu, prognozi 3 gadiem vai saderības portretu. Ja Tevi kāds no šiem pakalpojumiem ieinteresējis, spied uz kupona, atvērsies vēstules forma- raksti savu kontaktinformāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu