Vārda dienu svin: Vitolds, Lolita, Letīcija

Numeroloģiskā prognoze nedēļai no 8. līdz 14.jūnijam

Pinterest LinkedIn Tumblr +

deju būs tik daudz, ka nekas cits neatliks kā dalīties ar kolēģiem. Vari uzticēties intuīcijai. Finanšu lietās gan nepieciešama dubulta piesardzība. Šajā laikā trakos hormoni. Paaugstināts romantisms var traucēt  koncentrēties darbam. Tieksme uzpūst no mušas ziloni var novest pie attiecību sagraušanas ar draugiem vai tuvu cilvēku. Visu kārtīgi apdomā, nesteidzies, lai vēlāk nav jānožēlo. 

 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus, dziļāk iepazīt un izprast sevi, kā arī rast atbildes uz daudziem un dažādiem jautājumiem, vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā pie Līgas Bērziņas. Uzzini, kā pieteikties šeit  >> 

Individuālie numeroloģijas piedāvājumi!
Piedāvājam virtuālo konsultāciju iespēju – iespēju pasūtīt numeroloģisko portretu, prognozi 3 gadiem vai saderības portretu. Ja Tevi kāds no šiem pakalpojumiem ieinteresējis, spied uz kupona, atvērsies vēstules forma – raksti savu kontaktinformāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu