Vārda dienu svin: Dzidra, Gunita, Loreta, Dzidris

Numeroloģiskā prognoze nedēļai no 7. līdz 13.septembrim

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ajā nedēļā radīsies vēlme atskatīties uz paveikto un var rasties satraukums par vēl paveicamo. Laiks skrien tik ātri, ka rodas bažas visu nepagūt. Sajūta kā traucoties ragaviņās no kalna – tik daudz jau aiz muguras, bet arī priekšā vēl daudz darāmā. Mazliet bail no nākotnes un žēl šķirties no ierastajām lietām. Var rasties zaudējuma sajūta. Tāpēc labāk nedomā tik ļoti par sevi kā par citu cilvēku vajadzībām un vēlmēm. Ja izdosies iepriecināt kādu sev tuvu cilvēku, arī pašai sajūtas kļūs labākas. 

 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus, dziļāk iepazīt un izprast sevi, kā arī rast atbildes uz daudziem un dažādiem jautājumiem, vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā pie Līgas Bērziņas. Uzzini, kā pieteikties šeit  >> 

Individuālie numeroloģijas piedāvājumi!
Piedāvājam virtuālo konsultāciju iespēju – iespēju pasūtīt numeroloģisko portretu, prognozi 3 gadiem vai saderības portretu. Ja Tevi kāds no šiem pakalpojumiem ieinteresējis, spied uz kupona, atvērsies vēstules forma – raksti savu kontaktinformāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!

 
Dalīties.

Atstāt Ziņu