Vārda dienu svin: Edvards, Edvarts, Eduards, Varis

Numeroloģiskā prognoze nedēļai no 7. līdz 13.decembrim

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ajā nedēļā lieti noderētu mierīgs atvaļinājums vai vismaz kāda brīva diena. Iespējams, gribēsies koriģēt atlikušā gada plānus, pamatojoties uz jauniegūtām zināšanām vai informāciju. Tieksme noskaidrot attiecības var pārvērsties par nervus kutinošu pasākumu, kas var beigties ar asarām vientulībā. Iespējams, parādīsies nepamatots aizdomīgums, vēlme piekasīties. Atturies no greizsirdības izrādīšanas. Esi mierīga un rāma, tas atmaksāsies vēlāk, kad emocijas noplaks.  


Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus, dziļāk iepazīt un izprast sevi, kā arī rast atbildes uz daudziem un dažādiem jautājumiem, vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā pie Līgas Bērziņas. Uzzini, kā pieteikties šeit  >> 

Individuālie numeroloģijas piedāvājumi!
Piedāvājam virtuālo konsultāciju iespēju – iespēju pasūtīt numeroloģisko portretu, prognozi 3 gadiem vai saderības portretu. Ja Tevi kāds no šiem pakalpojumiem ieinteresējis, spied uz kupona, atvērsies vēstules forma – raksti savu kontaktinformāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!Dalīties.

Atstāt Ziņu