Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Numeroloģiskā prognoze nedēļai no 6. līdz 12.jūlijam

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Šī nedēļa ir piemērots laiks, lai beidzot padomātu par sevi un atpūstos. Esi daudz kalpojusi citiem, pienācis laiks atrast savu miera ostu. Dari to, kas sagādā prieku, bet tuviniekus pabrīdini, ka šonedēļ būsi egoistiskāka. Centies aiziet no ļaužu masām, lielveikalu drūzmas un lielpilsētas kņadas, atrodi savu pārdomu stūrīti pie kāda ezera vai jūras. Ja tas nav iespējams, nervozitāti aizstāj ar krietnu devu labas literatūras vai saturīgu filmu.   

 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus, dziļāk iepazīt un izprast sevi, kā arī rast atbildes uz daudziem un dažādiem jautājumiem, vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā pie Līgas Bērziņas. Uzzini, kā pieteikties šeit  >> 

Individuālie numeroloģijas piedāvājumi!
Piedāvājam virtuālo konsultāciju iespēju – iespēju pasūtīt numeroloģisko portretu, prognozi 3 gadiem vai saderības portretu. Ja Tevi kāds no šiem pakalpojumiem ieinteresējis, spied uz kupona, atvērsies vēstules forma – raksti savu kontaktinformāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu