Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Numeroloģiskā prognoze nedēļai no 5. līdz 11.oktobrim

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ajā nedēļa var rasties sajūta, ka plēsies vai pušu, lai pabeigtu iesāktos darbus un  uzsāktu jaunus. Tā gribas pārmaiņas, tāpēc būs grūti atturēties no ceļojuma, izklaides, braucieniem. Neliedz sev šo prieku. Nebūtu vēlams  aizrauties ar apreibinošām vielām, atceries, ka atpūsties iespējams arī bez tām. Šajā laikā var rasties interese par lietām, ko citkārt pat nepamani, vari saskatīt jēgu visam, kas ar tevi notiek. Var nākt jauna aizraušanās. Tā būs kaislīga, bet īslaicīga. Ilgtermiņa projektus neplāno un ikvienu jaunu piedāvājumu izskati nesteidzoties un labāk neko nesoli. 

 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus, dziļāk iepazīt un izprast sevi, kā arī rast atbildes uz daudziem un dažādiem jautājumiem, vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā pie Līgas Bērziņas. Uzzini, kā pieteikties šeit  >> 

Individuālie numeroloģijas piedāvājumi!
Piedāvājam virtuālo konsultāciju iespēju – iespēju pasūtīt numeroloģisko portretu, prognozi 3 gadiem vai saderības portretu. Ja Tevi kāds no šiem pakalpojumiem ieinteresējis, spied uz kupona, atvērsies vēstules forma – raksti savu kontaktinformāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu